EN
  • Это мероприятие прошло.

PM Meet-Up. Zaporizhzhia

Телефон организатора

+380662301650
Место проведения

Edison Space Coworking

Запоріжжя, Гагаріна,3, Gagarin Mall

Як побудувати продуктивну роботу команди та забезпечити у ній здорові стосунки. Так-так, на наступному Meet Up у Запоріжжі говоритимемо про реалії роботи Project Manager’ів.

Якщо цікаво дізнатися більше про те, як працює проектний менеджмент в ІТ сьогодні, та почути реальні кейси, – запрошуємо. Буде багато нетворкінгу.

Реєстрація

Спікерами івенту будуть:

  • Анна Кальміус, Project Manager: «Сила головних проектних артефактів».

Яка проектна документація може допомогти менеджеру? Як підтримувати поінформованість замовників та власної команди? Що допоможе ідентифікувати ризики проекту та їх відстежувати? Анна обіцяє відповісти на усі ці запитання у рамках своєї доповіді.

Про спікера: Анна вже понад п’ять років у проектному менеджменті. Зараз є менеджером проектів у компанії SoftServe. Має сертифікацію scrum-майстра та PMI-PMP.

  • Тимофій Гривко, Project Manager: «Процеси звільнення».

Іноді РМ повинен прийняти непросте рішення і попрощатися з членом команди. Це справді стресова ситуація для працівника, що відкриває перед ним величезну кількість страхів. Але як РМ повинен впоратися з такою неприємною ситуацією? У своїй доповіді Тимофій розповість, як вести діалог крок за кроком та намагатися підтримувати добрі стосунки з працівником у різних ситуаціях.

Про спікера: Тимофій має більше трьох років досвіду у проектному менеджменті, має сертифікації Scrum та PMI-PMP.

  • Марія Швець, PMO Expert: «Справедливі бонуси».

Під час своєї доповіді Марія розкаже про систему бонусів, яка успішно працювала на її проекті. Взявши за основу підхід «Менеджменту 3.0» до питання винагород, вона трансформувала його під потреби людей, проекту і компанії в цілому. Це сприяло тому, що команди почали працювати більш самоорганізовано та вмотивовано. Тож такий досвід буде корисним для усіх проектних менеджерів і лідерів проектів.

Про спікера: кар’єрний шлях Марії в галузі ІТ охоплює 7+ років досвіду, починаючи із посади розробника, до менеджера проектів та PMO Expert’a. Активний тренер та ментор для проектних менеджерів і scrum-майстрів. Співорганізатор Anonymous Agileholics у Дніпрі. Розробник контенту багатьох тренінгів з Agile. Сertified Scrum Master, ICA-ICP.

Аджента мітапу:
18:30-19:00 | Реєстрація учасників.
19:00-19:35 | Анна Кальміус : «Сила головних проектних артефактів».
19:35-19:50 | Перерва на каву.
19:50-20:25 | Тимофій Гривко: «Процеси звільнення».
20:25-21:00 | Марія Швець: «Справедливі бонуси».

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск