EN
  • Это мероприятие прошло.

Practicum Євгена Кудрявченко «Маркетинг дизайн студії»

Место проведения

Projector

Kyiv, улица Кожемяцкая, 10

Вибрати дизайн студію — задача не з простих. Клієнт заходить на десятки сайтів і намагається знайти «саме ту», але натомість бачить одні лише «молоді компанії, що динамічно розвиваються...» Це ніяк не допомагає з вибором.

Основна задача цього практикуму — сформулювати саме ті унікальні характеристики вашої студії/агенції, які відрізняють її від інших та цінуються клієнтом. Для цього розберемося: хто саме наш ідеальний клієнт, що ми продаємо, окрім дизайну і програмування та як ми повинні вести комунікацію з клієнтом.

У результаті визначимо позиціонування, цінності та аргументи співпраці з вами, що цінні саме для вашого клієнта. Увесь отриманий матеріал структуруємо у формі прототипу головної сторінки сайту вашої студії.

Кому буде корисно:

  • власникам та керівникам веб-студій, агенцій та продакшенів, які мають бажання виявити, що відрізняє їхню студію від інших, що цінне для їхніх клієнтів та відкрити для себе нови канали продажів;
  • менеджерам веб-студій, агенцій та продакшенів, що хочуть навчитися презентувати студію клієнтам, продавати послуги та підвищувати лояльність клієнтів;
  • тим, хто планує відкрити власну справу у сфері digital послуг та хоче відразу зробити все вірно.

Куратор практикуму:
Евгений Кудрявченко — засновник та керівник однієї з найуспішніших веб-студій України Vintage Web Production — 13 років на ринку, більш ніж 600 виконаних проектів та безліч міжнародних нагород.

6 – 8 вересня (п'ятниця—неділя), 10:00 – 18:00, Projector, вул. Кожум'яцька, 10.

Вартість:
early (перші 10 квитків) — 7000 грн
late — 8000 грн

Реєстрація

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск