EN
  • Это мероприятие прошло.

Презентація програм МВА в МІБ

Телефон организатора

0675248502
Место проведения

бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Киев, Брест-Литовське шосе, 8а

Якщо ви замислювались про отримання бізнес-освіти, у вас виникало багато питань та скоріше за все багато сумнівів. У нас є відповіді на ваші питання та аргументи проти ваших сумнівів. Тому запрошуємо вас завітати вас на Презентацію програм МВА в МІБ. Ми не будемо вам розказувати, що МВА – це просто та легко, але зробимо все можливе, щоб ви відчули атмосферу початку позитивних змін, які обов’язково стануться і з вами, якщо МВА стане частиною вашого життя. Отже чекаємо на вас 25 травня в МІБ!

Дата: 25 травня 2019 (субота), 11:00

Локація: Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Учасники зустрічі: власники; топ-менеджери; власники малого і середнього бізнесу; керівники різного рівня.

Зареєструватися

Інформація про спікерів:

Вікторія Алексеєнко – менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д.е.н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство "Газ-тепло" НАК "Нафтогаз України", Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових публікацій.

Алла Осокіна – викладач на програмах МВА в МІБ, к.е.н., більше 16 років практичного досвіду роботи в консалтингових проектах для підприємств і клієнтів з різних галузей (фармацевтика, поліграфія, енергетика, банківський сектор). Реалізувала спільні проекти в області транспортної логістики, пивної і автомобілебудівної галузях, що містять дослідження про специфіку побудови систем управління операційною діяльністю підприємств, підвищення операційної ефективності, формування інтегрованих систем управління.

Михайло Сорокін – викладач на програмах МВА в МІБ, к.е.н., член Європейської асоціації фінансового менеджменту (Оксфорд). Практикуючий консультант вітчизняних і західних компаній, має досвід проведення фінансової експертизи у більш, ніж 250 проектах в Україні.  Консалтинг компаній: Нова пошта, Маунтекс, ГК "Фокстрот", мережа ресторанів "Мафія", Yamaha-Україна, DWT, CABOT, Бліц-інформ, Київський завод шампанських вин та ін.

Володимир Чобан – директор з розвитку бізнесу Coca - Cola Hellenic Ukraine. Має більше 10 років досвіду в комерційній функції корпорації Кока-кола Україна. У зоні відповідальності завдання по оптимізації бізнес процесів в цілому в компанії та ряд міжнародних проектів (RTM, RGM, RED). Професійний експерт в стратегічному плануванні, операційному менеджменті і в реалізації міжнародних проектів. Випускник програми International MBA-2011 в МІБ

Запрошуємо на презентацію програм МВА в бізнес-школу «Міжнародний інститут бізнесу»!

Контактна особа: 0445850033, 0675248949 Вікторія Алексеєнко

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск