EN
  • Это мероприятие прошло.

Secrets of Growth: How to build ROI-positive growth machine

Место проведения

UNIT.City

Київ, Дорогожицька, 3

Маркетинг – ключовий момент успіху чи провалу продукту. Останнім часом все більше розмов про те, як будувати продукт, проте мало хто говорить про те, як ефективно його продавати. Ми започатковуємо неформальні мітапи, які власне відповідають за ROI — те, що робить бізнес бізнесом.

Що розберемо на деталі?

  • Вибудова стратегії виходу нових продуктів на конкурентні ринки.
  • Застосування підходів growth hacking.
  • Структура ефективних команд.
  • Growth Funnels vs Growth Graphs and Matrices.
  • 10 способів відбити клієнта в конкурента (історії в В2В та B2C).
  • Як стабільно закривати угоди на $50K холодними листами.

Кому бути обов’язково?

Маркетологам, продакт менеджерам, фаундерам компаній, стартаперам. Усім, хто прагне ефективного маркетингу!

Хто розкаже за Growth Hacking?

Max Shash, Chief Marketing Officer IO Technology. IO Technology – одні з лідерів індустрії у видавничій аналітиці. IO Technologies допомагає кожному членові newsroom-команди приймати швидші та точніші рішення, використовуючи дієву аналітичну панель. До IO Technologies Макс працював у ігровій індустрії, де запустив 11 нових продуктів і отримав більше 60 млн нових користувачів. Тоді вдалося зірвати ядро аудиторії в PokemonGo та перевести його у власний продукт DraconiusGO.

Paul Levchuk, Head of Data and Insights Учим английский с Preply.com. У Preply він сконцентрований на отриманні доступу до найважливіших даних, формуванні системи метрик для побудови сильних бізнес-гіпотез. До того він керував growth hacking командою в Depositphotos і був CMO у Govitall.com.

Daniil Kopilevych, Marketing Manager HelpCrunch. Данило починав шлях від сейла в аутсорс-компаніях Польщі та повернувся в Україну, щоб будувати вітчизняні продуктові компанії.

Модератор: Yaroslav Stepanenko, Product Marketing Manager MacPaw. PhD., професіонал із маркетингу та customer acquisition із досвідом у розробці та виконанні маркетингових програм, а також побудові та керуванні продажами.

Коли: 19 березня (вівторок), 19:30-22:00.
Де: UNIT.Core Event Hall, B8, UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька,3 (зупинка “Мотоциклетний завод”).
На території є паркінг.

Квитки тут: 400 UAH
Є можливість придбати квиток на місці, але тільки за умови наявності вільних місць. Тому не зволікай — бронюй заздалегідь!

Організатори: UNIT.City & Growth Marketing Stage.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск