EN
  • Это мероприятие прошло.

Семінар Еліни Елліс: “Колір і світло в ілюстрації: як створювати гармонійні палітри та управляти поглядом і настроєм глядача”

Телефон организатора

+(38)044-591-25-35
Место проведения

Креативний простір “Часопис”

Київ, вул. Льва Толстого, 3

Колірна гамма вашої книги або ілюстрації визначає характер її сприйняття. Навіть якщо ви розібралися з текстом, ідеєю, ритмом, і композицією, було б абсолютно непробачно зіпсувати все на стадії підготовки фінальних робіт, вибравши невірну колірну палітру, або розфарбувавши книгу чи малюнок в усі кольори веселки.

Розуміння асоціацій, символічних значень та емоційного впливу кольору на глядача безмежно важливо. Колір здатний поставити атмосферу, підкреслити емоцію, донести сенс, і відокремити важливе від другорядного. Розуміння того, як окремі кольори взаємодіють між собою, допоможе створювати лаконічні, гармонійні і візуально привабливі малюнки, вести око глядача по ілюстрації і створювати ієрархію елементів у вашій композиції.

Про теорію та психологію кольору написано чимало книг, статей і наукових робіт. Ми з вами не будемо заглиблюватися в дослідження дисперсії кольору і класифікації колірних систем.

Ми розглянемо колір виключно в розрізі ілюстрації та практичного застосування знань для створення якісних малюнків і книг.

Кому буде цікаво:

  • Ілюстраторам-початківцям і бажаючим перевести своє захоплення в більш професійне русло;
  • Уже практикуючим ілюстраторам, яким хотілося б почерпнути нові практичні знання, а так само впорядкувати вже наявні;
  • Усім творчим людям. Знання, отримані в цій лекції універсальні і застосовуються в живописі, фотографії та графічному дизайні.

Спікер:

Еліна Елліс — міжнародний художник-ілюстратор і автор дитячих книг, член Асоціації Ілюстраторів Великобританії, співавтор і арт-директор проекту Fairies & Co, яка веде креативний марафон "День Крокодила", а також блог, присвячений дитячій ілюстрації, автор майстер-класів та лекцій на тему ілюстрації та ведення креативного бізнесу і просто генератор натхнення і гарного настрою.

Коли: 24 березня, 19:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 400 грн (умови простору входять у вартість).

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск