EN
  • Это мероприятие прошло.

SQLSaturday Lviv 2019

Телефон организатора

(098) 451-77-88
Место проведения

готель Таурас

Львів, площа князя Святослава, 5

SQLSaturday знов приходить у Львів. Найбільша на заході України безкоштовна конференція про роботу з даними відбудеться у вересні. 3 потоки лекцій, 15 досвідчених спікерів як з України, так і з Мальти,  Іспанії, Португалії, Болгарії, Бельгії, Польщі, Ізраїлю поділяться своїми знаннями в області даних: збір, збереження, обробка, аналіз, візуалізація, захист, резервне копіювання... Також будуть і великі дані.

Ви отримаєте можливість зустрітися з старими друзями, поспілкуватися з однодумцями, отримати відповіді на складні запитання від експертів, почути про новинки від спонсорів. І звичайно буде багато нової інформації про цікаві продукти і технології роботи з даними від  реальних експертів.

Чекаємо Вас на SQL Saturday Lviv 2019.           

Від імені організаторів велика подяка двадцяти спікерам з різних країн, що виступили на конференції минулого року, та більш ніж трьомстам зареєстрованим слухачам. Велике спасибі, без вас ця конференція не відбулася.

Окрема подяка спонсорам і меценатам, без яких ми не змогли б організувати цю конференцію безкоштовно.  Ви робите дуже багато для підтримки і розвитку нашого технічного товариства.

Для реєстрації спонсорів у на є спеціальна сторінка

Зі спонсорськими пропозиціями можна ознайомитися тут

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск