EN
  • Это мероприятие прошло.

Student AgroTech Hackathon

Место проведения

Онлайн

Хочеш зростати професійно й поринути у світ автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій? Реєструйся на онлайн-хакатон від агрохолдингу Миронівський Хлібопродукт!

У хакатоні є широке поле для креативу. Головне завдання — переробити електричну схему для машини мийки ящиків, яка зламалася. Без цієї машини не можуть нормально функціонувати усі інші процеси, а отже, тобі під силу врятувати ціле виробництво, якщо ти знайдеш спосіб відремонтувати її!

Учасників чекає знайомство з ТОП-менеджментом МХП, безцінний досвід роботи з менторами, нетворкінг з однодумцями з усієї країни та захоплива екскурсія провідним виробництвом холдингу для фіналістів. А переможці хакатону отримають круті призи — електросамокати та унікальну можливість — запрошення на роботу до МХП!

Агрохолдинг МХП — один з найбільших працедавців в агропромисловому комплексі України (МХП об'єднує 28 тисяч співробітників на понад 30 підприємствах у 14 областях України). Холдинг є провідним виробником курятини, йому належать бренди «Наша Ряба», Qualiko, «Легко!», «Бащинський», Ukrainian Chicken. Продукція МХП продається у 60+ країнах.

Хочеш прокачати свої навички та приєднатися до провідного агрохолдингу країни? Реєструйся на онлайн-хакатон

Дедлайн подачі початкової ідеї: 6 жовтня

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск