прислать материал
AIN.UA » TechCases in Architecture #5
  • Это мероприятие прошло.

TechCases in Architecture #5

Телефон организатора

07305329885
Место проведения

Genesis

Украина, Київ, вул. Кирилівська 40Р

На п’ятому заході TechCases in Architecture обговоримо питання роботи з великими даними в клауді разом з двома спікерами Microsoft Data Platform MVP.

Спікери Евгений Полоничко - Senior Software Developer в ELEKS та Eugen Niedaszkowski - Database Administrator в AltaReturn

Євген Полоничко поділиться кейсом рішення для великих даних в хмарі - Azure DWH та розкаже про проблеми, на які може напоротись проект. В цьому рішенні не потрібні сервісна периферія та більше обчислювальних ресурсів і в цьому його плюси. Але коли ми починаємо працювати з ним, то бачимо що не завжди там все працює як в onpremise системі і коштує це задоволення дуже дорого. В своїй доповіді Євген розповість про свій досвід роботи з такою архітектурою та дізнаєтесь як економити при використанні Azure DWH.

Євген Недашківський розповість про кейс вирішення проблеми розподілення навантаження на реляційні бази даних SQL Server в IaaS середовищі Microsoft Azure. З якими проблемами довелося зіштовхнутися при вертикальному та горизонтальному масштабуванні і яким чином їх можна вирішити та уникнути.
Доповідь буде цікава системним архітекторам, розробникам баз та сховищ даних, та всім тим, хто має подібні проблеми, або цікавиться вищезгаданими технологіями.

Захід складатиметься з 2 частин:

Перша частина - це виступи спікерів по 30 хв.;
Друга частина - це дискусійна панель, яку традиційно заміксуємо із нетворкінгом. Обговорення виступів і кейсів перейде у формат живого спілкування, де кожен зможе задати спікерам своє питання, поспілкуватись з учасниками і смачно перекусити (тривалість 1 година).

Цього разу нас приймає компанія Genesis.

Коли: 30 жовтня, 19:00 - 21:00
Де: вул. Кирилівська 40Р

Вартість:

Early Birds до 24.10 - 300 грн.
Last Birds - 350 грн.
Готівкою на заході 400 грн.

Реєстрація і квиток

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: