EN
  • Это мероприятие прошло.

Тренінг Операційний менеджмент для сервісних компаній

Телефон организатора

067 67 47 012
Место проведения

Business Hub

Львів, вул. Шота Руставелі, 12

Тренінгова програма "Операційний менеджмент для сервісних компаній" відбудеться 6-7, 13-14 вересня у м. Львові. Тренінг орієнтований на власників, операційних директорів, менеджерів малих та середніх бізнесів. 

В РЕЗУЛЬТАТІ ТРЕНІНГУ ВИ:

  • отримаєте практичні навички та знання, що допоможуть сформувати та/або налагодити систему операційного менеджменту в компанії;
  • зрозумієте основні та допоміжні бізнес-процеси, та опишете їх для власного бізнесу;
  • опрацюєте та проаналізуєте функціональну структуру компанії; 
  • визначите та прорахуєте індикатори (показники) ефективності важливих процесів компанії. 

РЕЄСТРАЦІЯ

ТРЕНЕРИ

Наталія Садова — операційний директор IT компанії Readdle. Обіймала посаду маркетинг-менеджера в компанії Barry Callebaut, регіонального менеджера в компанії Villeroy & Boch. В 1999-2003 була президентом міжнародної організації AIESEC в Україні. Має великий досвід в операційному управлінні бізнесом, стратегічному маркетингу, роботі з ключовими клієнтами, розвитку бізнесу. 

Андрій Ніколов — бізнес-тренер, експерт в області кризового управління. Має управлінський досвід у виробничому і медіа секторі, досвід реалізації HR-проектів в компаніях FMCG. Проводить тренінги в області комунікації і управління. Автор моделі корпоративної ефективності. Член правління HR-комітету Європейської бізнес асоціації.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ
Модуль 1. (6 вересня, 9:00-18:00) — Бізнес-процеси;
Модуль 2. (7 вересня, 9:00-18:00) — Фінанси 
OKR (Objectives and Key Results);
Модуль 3. (13 вересня, 9:00-18:00) — Персонал; 
Модуль 4. (14 вересня, 9:00 - 18:00) — Клієнти та підрядники. 

ЛОКАЦІЯ: Business Hub, вул. Шота Руставелі 12, Львів

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до Мирослави Мужеляк, менеджера ЦІПБ м. Львів — тел. 067 67 47 012 або пошта: lviv@bisc.org.ua

Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск