EN
  • Это мероприятие прошло.

Тренінг «Управління зростанням бізнесу»

Телефон организатора

067 67 47 012
Место проведения

Business Hub

Львів, Шота Руставелі, 12

У власній справі важливо вчасно оцінити усі ризики та можливості. Проаналізувати, які кроки і рішення потрібно зробити, щоб бізнес зростав і приносив прибуток, продукт ставав краще і споживач надавав перевагу саме вашому бренду. На тренінгу «Управління зростанням бізнесу» ви здобудете навички, необхідні для ефективного управління компанією чи брендом на етапі активного зростання.

Триденний тренінг відбудеться 6-8 червня у Львові. Програма розроблена спеціально для власників та ключових менеджерів бізнесів сектору легкої промисловості, деревообробки та виробників-брендів, які активно зростають.

Під час інтенсивного навчання з тренерами Альоною Калібабою та Катериною Ушаковою, ви здобудете набір навичок та компетенцій для ефективного управління зростанням бізнесу.

В РЕЗУЛЬТАТІ ТРЕНІНГУ ВИ:

  • визначите та опрацюєте бізнес-модель вашого бізнесу;
  • виявите кореневі причини проблем бізнесу;
  • оціните перспективи і можливості зростання вашого бізнесу;
  • отримаєте практичні знання для розширення бізнес-можливостей;
  • опрацюєте власні кейси та створите план розвитку власного бізнесу.

РЕЄСТРАЦІЯ

ТРЕНЕРИ

Alena Kalibaba — керуючий партнер Chasopys Creative Family, ідеолог Radar Tech і експерт Телеком-акселератора, співзасновник Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab. Раніше — керівник програми для стартапів бізнес-акселератора Happy Farm (2012-2014, 5 програм, 42 стартапа). Має експертизу в підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами/акселераторами.

Ekaterina Ushakova — маркетолог та управлінець з 14-річним досвідом роботи як із локальними, так і з міжнародними компаніями та брендами. Створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7. Фасилітатор програми Creative Enterprise Ukraine. Має експертизу у бізнес-стратегіях та розбудові бізнесу.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

Модуль 1. (6 червня, 9:00-18:00) — Бізнес-моделювання та масштабування
Модуль 2. (7 червня, 9:00-18:00) — Системність бізнесу та пошук кореневої проблеми
Модуль 3. (8 червня, 9:00-18:00) — Сценарії та стратегії масштабування

ЛОКАЦІЯ: Business Hub, вул. Шота Руставелі 12, Львів

ВАРТІСТЬ: 7 400 грн (з ПДВ)

У вартість тренінгу включені дві каво-перерви, обід та роздаткові матеріали.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до Мирослави Мужеляк, менеджера ЦІПБ м. Львів — тел. 067 67 47 012 або пошта: lviv@bisc.org.ua

Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск