EN
  • Это мероприятие прошло.

Вебінар «Чорний лебідь – як керувати у сучасному світі?» з Олегом Демчиком

Телефон организатора

0675248502
Место проведения

Онлайн

Організатор: бізнес-школа "Міжнародний інститут бізнесу"

Для кого: власники і топ-менеджери компаній; керівники функціональних підрозділів, представники малого та середнього бізнесу.

Тема: Чорний лебідь – як керувати у сучасному світі?

Зареєструватися

Менеджмент повинен керувати бізнесом. А чи працюють класичні інструменти менеджменту у сучасному світі? Як керувати генерацією Z? Чи готові ваші співробітники працювати так, як потрібно менеджменту компанії? Чи готовий менеджмент компанії до приходу «чорного лебедя» і як він буде виходити з кризової ситуації? На вебінарі ми спробуємо знайти відповідь на ці та інші питання, що пов’язані з управлінням сучасною компанією.

Основні питання вебінару:

  • Звідки приходить поразка?
  • Коли треба слухати бізнес-аналітика.
  • Антикризовий менеджмент.
  • Картина світу співрозмовника.
  • Ефективний бізнес –результат адекватного сприймання сучасного світу.

demchikЗапрошений спікер: Олег Демчик - Президент Клубу професійних переговірників, сертифікований медіатор (Chapman University, USA) , бізнес-консультант. Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Має 18-річний досвід формування високоефективних команд, мотивування та досягнення командами надзавдань. Старт-ап менеджер нових напрямків бізнесу в таких міжнародних компаніях як Burda, Edipresse і AtlanticGroup. Автор навчальних методик для дітей по ефективним переговорам і комунікаціям. Учасник волонтерського руху з соціальної адаптації й навчання комунікаційним навичкам вимушених переселенців з зони АТО. Серед корпоративних клієнтів компанії: МАУ, КИЙ АВІА, Запоріжкран (ТМ Konecranes), Миронівський хлібопродукт, PepsiCo, Cersanit, ПУМБ, Укрсиббанк, CREDIT AgricoleBank, Райффайзен Банк Аваль та ін.

Контактний телефон: 0675248949, 0445850033

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск