EN
  • Это мероприятие прошло.

“Відверто про...Досвід перших”. Зустріч з Ігорем Новіковим

Телефон организатора

+(38)044-591-25-35
Место проведения

Креативний простір «Часопис»

Украина, Київ, вул. Льва Толстого, 3

20 листопада запрошуємо у Часопис на зустріч з Ігорем Новіковим, футурологом, головою офіційного представництва Університету Сингулярності в Україні.

Топ-менеджер з більш ніж 10-річним досвідом роботи в Allianz AG, МТС і VEMA Carbon. До університету Сингулярності Ігор розвивав некомерційні та громадські організації в різних сферах, включаючи: штучний інтелект, децентралізоване кредитування, блокчейн, права людини, міжнародний розвиток, регулювання викидів вуглекислого газу і поновлюваної енергетики.

Основна область досліджень Ігоря сьогодні – перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 тис чоловік, він вважається провідним доповідачем і футурологом України – титул, від якого він охоче відмовляється.

В доповнення до своєї роботи в Університеті Сингулярності пан Новіков займається стартапами: будує платформу Payphone – найефективніший спам-фільтр в світі, а також The Library – автономну масштабуючу екосистему безперервного навчання для цифрової епохи.

Під час зустрічі ви матимете змогу дізнатись:

  • Про те, як скоро роботи замінять людей і в яких сферах бізнесу
  • Які якості потрібно розвивати лідерам-підприємцям, щоб залишитися в майбутньому на ринку
  • Як пройти конкурс Global impact challenge і потрапити на навчання в Кремнієву Долину
  • Готуйте свої запитання – будь-які ініціативи вітаються

Модератор зустрічі:

Ірина Чернявська – співзасновник проекту «Відверто про… Досвід перших». Професійний журналіст (17 років), співпрацювала з такими виданнями як: БІЗНЕС, ІнвестГазета, Forbes, Новое время, Дело, Економічна правда, Капітал та ін. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание». Експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space.

Коли: 20 листопада, 19:00 - 21:00
Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3
Вартість: 200 грн до 13.11, 250 грн з 14.11 (умови Простору включені).

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск