EN
  • Это мероприятие прошло.

«Відверто про... Досвід перших». Зустріч з Михайлом Чобаняном, засновником біржі KUNA та Blockchain HUB Kyiv

Место проведения

Креативний простір «Часопис»

Украина, Київ, вул. Льва Толстого, 3

30 липня о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітає Михайло Чобанян — засновник першого Bitcoin-агентства в Східній Європі і СНД KUNA та Blockchain HUB Kyiv. Має більше 7 років досвіду роботи на керівних посадах на ринку телекомунікаційних/інтернет-сервісів. Професійно вивчає Blockchain екосистеми з 2011 року.

У 2014 році заснував в Києві KUNA Bitcoin Agency і громадську організацію Bitcoin Foundation Ukraine (BFU, а також відкрив перше в СНД Посольство Bitcoin і після успішного проведення ICO в грудні 2015 запустив першу публічну українську біржу криптоактивів KUNA.io.

У грудні 2017 р. створив Асоціацію «Блокчейн України» (АБУ), а в 2018 році відкрив Blockchain HUB Kyiv. Засновник благодійного фонду розвитку соціальних інновацій Crypto Русь.

У ході зустрічі поговоримо про наступне:

  • Криптовалюти – майбутнє чи…?

  • У що інвестувати, щоб не «прогоріти» вже через рік?

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська — співзасновник проекту «Відверто про... Досвід перших», професійний журналіст, заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Коли: 30 червня, 19:00

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 200 гривень (чай, кава, солодощі входять у вартість)

Придбати квитки необхідно заздалегідь онлайн

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск