прислать материал
AIN.UA » Воркшоп «Sketching 101: Матеріали, Композиція, Колір»
  • Это мероприятие прошло.

Воркшоп «Sketching 101: Матеріали, Композиція, Колір»

Место проведения

Projector

Київ, вул. Воздвиженська, 34а

Yevhenia Haidamaka — ілюстраторка з Києва. Візуалізовує ідеї та тексти для проектів у видавничій, медійній та рекламній сферах. Як стипендіатка Фулбрайт, два роки навчалась і працювала в США. Вивчала ілюстрацію в Savannah College of Art and Design (Savannah, GA). Ілюстрації Євгенії двічі отримувати Red Dot Communication Design Award у 2017/18 році. Співпрацювала з Reader's DigestPenguin Random HouseCorriere della Sera, Boston Globe, Society of Illustrators, Callisto Media, Видавництво Старого ЛеваНаш Формат. Портфоліо Євгенії.

Скетчинг — це не тільки замальовки заради замальовок, це ще й перший етап в створенні ілюстрації. На цій зустрічі поговоримо про основи створення скетчів як замальовок, так і ескізів до майбутніх ілюстрацій.

Як навчитись триматись свого «стилю» в різних інструментах і техніках? Які матеріали розкривають лінію і пляму краще? Що дає базове знання правил композиції і чому це потрібно абсолютно кожному? Навчимося «витягувати» будь-яку ідею за допомогою кольору і композиції, розберемось як різні матеріали підсилюють настрій ескізу. Дізнаємось, куди, як і навіщо рухати око глядача за допомогою кольору і композиції. Розберемо схему форескіз-ескіз-фінальний малюнок на реальних замовленнях з прикладами. Будемо разом малювати і обговорювати сильні і слабші сторони наших скетчів.

Буде корисно:

  • всім, хто працює з картинкою — дизайнерам, ілюстраторам; 
  • всім, хто хоче навчитись робити свою ідею виразною і зрозумілою за допомогою базових правил композиції, кольору, і техніки.

14 жовтня (неділя), 12:00–14:00, Projector, вул. Воздвиженська, 34а. 

Вартість — 200 грн

Реєстрація

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: