EN
  • Это мероприятие прошло.

VR/AR у бізнесі. Cases overview #2

Место проведения

UNIT.City

Київ, Дорогожицька, 3

Використання VR/AR набирає обертів, але найцікавіше ще попереду — впевнені спікери чергового UNIT.Talk із ентузіастами сфери імерсивних технологій.

Мета наших зустрічей — створити синергію традиційних бізнесів і технологій, стимулювати обмін досвідом та ідеями між представниками різних індустрій. Експерти розкажуть, які можливості та переваги використання технологій доповненої та віртуальної реальності в різних сферах бізнесу для побудови ефективного маркетингу, покращення клієнтського досвіду та навчання працівників.

Кейси успішного використання VR/AR у реальному бізнесі презентують:

  1. Артём Наконечный, Head Of Business Development Lookinar, МВА. Справжній експерт у AR та VR. Його покликання — ознайомити весь світ з інноваційними технологіями, котрі надихають його та всю компанію Lookinar. Створили перший в Україні AR додаток, котрий “оживляє” мурали, VR квест-кімнату, де збирають матеріали для звинувачення корумпованого чиновника, разом із Міністерством освіти України працюють над упровадженням AR/VR у систему шкільної освіти.
  2. Паша Эльясов, Senior Unity developer, tech artist, Team Lead, AR/VR solution architect WeAR Studio, один з розробників першої AR e-commerce платформи для укрaїнського рiтейлера ALLO. Має досвід роботи на AR/VR ринку з такими брендами, як Альфабанк, Skoda, Volkswagen, Imperial Tobacco, Danone, Allo, Synevo, Posterscope, Metinvest, OKKO.
  3. Костин Александр, Менеджер з інновацій ДТЕК - DTEK. В ІТ сфері з 2006 року. Займається скаутингом інноваційних рішень, створенням симбіозу між стартапами та бізнесом. Упровадження імерсивних технологій почали 2018 року: у сфері навчання на віртуальних двійниках промислових об’єктів. Створили симбіоз VR і костюмів DTEK+Sensorama+Teslasuit, об’єднали віртуальну реальність із передачею тактильних відчуттів.

Модератор: Olya Dralova, Regional Manager VIVE Ukraine HTC VIVE.

План зустрічі:

  • Cases overview – 20-хвилинні прикладні доповіді запрошених спікерів, котрі поділяться досвідом впровадження VR/AR у реальний бізнес, власними факапами та інсайтами.
  • Networking session – спілкуємося та розширюємо коло знайомств, знаходимо клієнтів та партнерів по бізнесу.

Коли: 25 лютого (понеділок), 19-21:00.
Де: UNIT.Core Hall, B1, UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька,3 (зупинка “Мотоциклетний завод”).
На території є безкоштовний паркінг.

Квитки тут: 350 UAH

Є можливість придбати квиток на місці, але тільки за умови наявності вільних місць. Тому не зволікай — бронюй заздалегідь!

Медіапартнери:
ht.ua
Finance.ua

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск