20.03.12р. відбудеться круглий стіл: «Ренкінг публічності на фондовому ринку України: аналіз веб-сайтів профучасників»

779

У вівторок, 20 березня 2012р., о 14:00 у приміщенні залу засідань НКЦПФР, вул. Московська, 8 (12-й поверх) відбудеться круглий стіл «Ренкінг публічності на фондовому ринку України: аналіз веб-сайтів профучасників», організований АРІФРУ, FundMarket та Асоціацією «Фондове Партнерство».
Для круглого столу співорганізатори підготували проект методології аналізу публічності професійних учасників фондового ринку. Робоча група презентує пропонований перелік інформації, яка, на їхню думку, повинна розкриватися.
Під час заходу відбудеться обговорення методології за участі представників регулятора та провідних учасників ринку.
Серед учасників круглого столу:
• Дмитро Тевелєв, голова НКЦПФР;
• Юрій Бойко, Директор АРІФРУ;
• Ірина Заря, Голова Асоціації «Фондове партнерство»;
• представники саморегулівних організацій, провідних учасників ринку, фінансових ЗМІ.
В рамках круглого столу обговорюватимуться наступні питання:
• Принцип створення методології оцінювання розкриття інформації професійними учасниками ринку.
• Критерії оцінювання розкриття інформації професійними учасниками ринку.
• Пропозиції по вдосконаленню методології та критеріїв оцінювання розкриття інформації професійними учасниками ринку.
Як повідомлялося раніше, «Ренкінг публічності на фондовому ринку України», який ініційований АРІФРУ та підтриманий АФП та FundMarket, здійснюється в рамках проекту «Культура ведення бізнесу на фондовому ринку України», мета якого — популяризація фондового ринку України та його інструментів.
Ренкінг працюватиме на постійній основі. Оновлення інформації здійснюватиметься один раз на квартал для кожної з оцінюваних груп компаній. Результатом проекту стане створення ресурсу з постійно поновлюваними ренкінгами в режимі он-лайн у відкритому доступі на порталі www.fundmarket.ua.

Детальна інформація про захід:
Дата: 20 березня 2012 р.
Час: з 14.00 до 15. 00
Місце проведення: зал засідань НКЦПФР, вул. Московська, 8 (12-й поверх)
Акредитація та реєстрація учасників на захід здійснюється до 18.00 четверга 15.03.2012 року на адресу керівника проекту FinPR Ольги Цілик [email protected] (ПІБ, посаду, назву видання/організації, яку представляє учасник).
Для участі у заході просимо взяти документ, що посвідчує Вашу особу у зв’язку з дією пропускної системи у приміщеннях НКЦПФР.

З питань акредитації учасників і представників ЗМІ, будь ласка, звертайтеся:
Ольга Цілик,
керівник проекту FinPR
р.тел. (044) 390-73-18
факс. (044) 390-73-19
skype: olga.tsilyk
[email protected]

Інформаційна довідка:

АРІФРУ – державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку» почало свою діяльність в 1998 р. Основною метою організації є всебічний розвиток інфраструктури фондового ринку та забезпечення його відповідності світовим стандартам. З 2007 року Агентство є Уповноваженою особою з розкриття інформації емітентів цінних паперів в загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР про ринок цінних паперів. У 2003 році фахівці АРІФРУ створили Єдиний інформаційний масив даних про емітентів цінних паперів — Інтернет-портал www.smida.gov.ua.
Асоціація «Фондове Партнерство» (раніше — Асоціація ПФТС) – створена в лютому 1996 року як професійне об’єднання торговців цінними паперами. На сьогоднішній день є однією з найбільш авторитетних бізнес-асоціацій професійних учасників ринку цінних паперів, визнаною серед професіоналів, представників органів державної влади та інвесторів на ринку цінних паперів як в Україні, так і за її межами.
FundMarket – Інтернет-портал, завдання якого полягає в оперативному наданні різної професійної інформації для обслуговування інтересів всіх учасників фондового ринку: інвесторів, емітентів, фінансових посередників; у висвітленні в on-line-режимі найбільш важливих подій, процесів і тенденцій, властивих вітчизняним і глобальним ринків капіталу.

FinPR – перша в Україні спеціалізована компанія в сфері фінансового PR і комунікаційного консалтингу. Компанія надає комплексні послуги з інформаційного супроводу клієнта з метою налагодити його ділову репутацію, тим самим підвищуючи інвестиційну привабливість.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск