Замовляй домен .УКР та підтримуй Україну!

1583
3

В час, коли наша країна перебуває в важкому стані та протистоїть зовнішньому агресору, суспільство не має права залишатися осторонь. Компанія Nic.ua, як відповідальна українська компанія — один з найбільших реєстраторів доменів в Україні, заявляє про початок соціальної акції «Замовляй домен .УКР та підтримуй Україну!».

back-social

Мета акції – реальна підтримка фондам допомоги армії та постраждалим у зоні АТО. Акція розпочата 17 липня 2014 року та є безстроковою. З 17 липня 2014 року, реєструючи домени .УКР на сайті кожен реєстрант стає учасником благодійної акції, в рамках якої з кожного нового домену певна сума (від 50 грн.) накопичується для перерахування учасникам та потерпілим зони АТО.

Накопичення коштів відбувається наступним чином: після кожної реєстрації нового домену .УКР, реєстратор NIC.UA перераховує 21% від суми оплати на окремий внутрішній рахунок. У разі реєстрації домену більш ніж на один рік, на благодійні цілі перераховується 21% від загальної суми оплати за всі роки реєстрації нового домену.

Щонайменше двічі на місяць приймається рішення, спільно з учасниками благодійної акції (ДОУ.УКР, ВОЧЕР.УКР та ін.) про перерахування коштів або про закупівлю необхідних товарів для учасників або постраждалих зони АТО. Інформація про зібрані кошти та виплати буде висвітлюватися у відповідній гілці форуму сайту ДОУ.УКР.

Детальніше про умови акції дізнайтеся на офіційному сайті акції домен.укр.

Організатор:

NIC.UA — один з найбільших реєстраторів доменів в Україні. Ми також надаємо послуги підтримки доменів на серверах імен (керовані NS) та додаткові до доменів послуги: SSL сертифікати, реєстрація ТМ (знаки для товарів і послуг), послуги веб-хостингу та інші.

Проект Nic.ua був заснований в червні 2007 року, і вже через півроку після початку роботи більше 10 тисяч користувачів зареєстрували у нас свої домени. Станом на червень 2014 року NIC.UA обслуговує більше ніж 150 тисяч клієнтів та займає перші позиції серед реєстраторів України (відповідно до офіційної статистики Адміністратора домену UA). Ми залишаємося лідером з розвитку у своєму сегменті.

Оставить комментарий

Комментарии | 3

Поиск