У Львові відкрили шоу-рум Foxtrot Show Store

3009
1

Неймовірна подорож до світу смарт-гаджетів відбулась у Львові, у ТРЦ Victoria Gardens з 24 по 27 листопада. Тут відкрився другий магазин «Фокстрот», аналогів якого в Україні ще не було. Відвідувачі змогли протестувати окуляри віртуальної реальності та інші дивовижні девайси, випробувати гіроскутери, отримати приємні знижки на техніку й виграти один із десятків призів.

Організатори потурбувалися, щоб у відвідувачів та покупців залишилися неповторні враження від заходу: на додаток до цікавих акцій консультанти одягнулись по-сучасному, без формалізму та дрес-коду, що сприяло дружній атмосфері. В торгівельній залі було передбачено достатньо простору для випробування представлених гаджетів. Магазин розмістився на величезній площі у 1800 кв. м, тому персонал пересувався на гіроскутерах, у кожного консультанта в руках був планшет. Обрати товар та оформити покупку було ще зручніше!

Концепт фантастичного шоу-руму – симбіоз найсучасніших технологій та природи. Екодизайн втілився у поєднанні скла та дерева, металу та живих рослин. Все це підкреслюється яскравим освітленням та простором.

Шоу-рум спроектований напрочуд сміливо: тут немає нагромадження традиційних вітрин, всі гаджети та девайси розміщені на сучасних стендах. Відвідувачі можуть легко знайти товар, який їх цікавить, завдяки зонуванню приміщення. Бренд-зона для смартфонів займає значну частину площі, для телевізорів виділили цілу стіну, а продукція Apple і Samsung має привілейоване місце, розмістившись біля спеціальних футуристичних демонстраційних колон.

В шоу-румі створили спеціальні треки для тестування гіроскутерів та міні-байків. А пройти повз секції з квадрокоптерами і роботами просто неможливо!

На покупців, які придбали товар на суму від 2000 грн, чекав розіграш п’яти смартфонів, десяти фітнес-браслетів, дев’яти квадрокоптерів, двох гіроскутерів, телевізора, а також робота-мийника вікон. Перші 100 покупців, котрі придбали товар на суму від 3500 грн, гарантовано отримали смартфони Lenovo A Plus. Для участі у розіграші потрібно було зареєструватися на сайті foxtrot.com.ua.

Частували гостей заходу духмяною кавою, вітамінними фрешами та корисними смузі. До речі, кавові машини можна було придбати зі знижкою.

Відвідувачі змогли також випробувати квадрокоптери, моделі літаків та авто на радіокеруванні, побачити в дії робота-пилососа. Гості свята мали можливість перенестися у світ віртуальної реальності з VR-окулярами.

Зареєструватися

Оставить комментарий

Комментарии | 1

Поиск