beko на CEE 2019: технології, які змінюють життя на краще

4338

Ще якихось 20 років тому ми не могли уявити навіть невелику долю технологій, які сьогодні маємо в своєму розпорядженні. І, якщо машина часу перенесла б нас, тойдешніх, на виставку електроніки CEE 2019, ми навряд чи змогли б швидко оговтатись – технології, про які лише мріяли два десятиріччя тому, сьогодні втілені в життя провідними компаніями із різних галузей.

СЕЕ 2019 — це сучасні технології, форуми, презентації, майстер-класи, тестування продуктів і рішень. Це понад 100 компаній, які проводили презентації новітньої техніки та технологій. Це наймасштабніша виставка, в рамках якої представлені кращі з кращих.

Сучасне життя вирує – наразі ми маємо безліч можливостей, але не так просто знайти час на їх втілення. Певне, саме тому провідні компанії займаються розробкою технологій, які б спростили повсякденні турботи та подарували час на вивчення дивовижного світу навколо.

Надати людині більш часу для себе та суттєво полегшити виконання побутових завдань – одна з головних цілей компанії beko, яку фахівці компанії  з блиском втілюють у життя вже більш ніж 60 років. В цьому можна було впевнитися в рамках виставки СЕЕ 2019, де на стенді beko були представлені по-справжньому розумні рішення, які здатні суттєво поліпшити повсякденне життя своїх прихильників. Представляємо деякі з них.

Бездоганний одяг щодня – просто!

Завдяки розумним технологіям пральні машини beko є ідеальними помічниками в кожній родині.

Із технологією SteamTherapy™ (WTE 11735 XCST) більше не треба турбуватися про якість прання – 15-ти хвилинна програма повністю змінює уявлення про догляд за білизною: інтенсивна пара усуває бактерії, розгладжує тканини, освіжає волокна.

Бездоганний вигляд білизні забезпечує і функція SteamCure™ – прання з парою. Пара забезпечує розм’якшення бруду та розгладжування одягу, що робить більш простим його подальше прасування. Також на стенді була представлена сушильна машина з технологією HeatPump (DPS 7405 G B5), завдяки якій сухий та м’який одяг не змусить себе довго чекати після прання.

В рамках СЕЕ 2019, компанія beko представила ще одне новітнє рішення для пральних машин – HomeWhiz – технологія управління технікою через Bluetooth (WTV 6636 XAW). Достатньо лише завантажити додаток на смартфон – і всі функції пральної машини з детальним описанням будуть у вас перед очима. Розумна технологія допоможе підібрати режим, температуру та час прання для будь-якого типу одягу, запам’ятає ваш вибір щодо прання особливих речей та повністю змінить ваше ставлення до пральних машин! До речі, у машині WTV 6636 XAW також присутня можливість прання з парою та функція видалення з одягу шерсті домашніх тварин.

Здорове харчування – основа повноцінного життя

Ця аксіома втілена у холодильниках beko з системою двоконтурного охолодження NeoFrost™, завдяки якій повітря з морозильної камери не потрапляє до основного відділення, створюються оптимальні умови для зберігання продуктів і не змішуються запахи. Розморожування та намерзання – дві речі, про які можна забути із холодильниками beko NeoFrost™ (наприклад, RCNA400E30ZXP).

До 30 днів свіжості овочів та фруктів із функцією EverFresh+® – завдяки точному регулюванню вологості повітря та спеціальному дизайну камери продукти залишаються свіжими набагато довше!

Безперервний процес фотосинтезу з технологією Active Fresh Blue Light® – блакитне світло, що гарантує збереження вітаміну С у фруктах і овочах та збереження їх поживних властивостей.

Важливо! В холодильниках beko, як, втім, і в пральних машинах, встановлений інверторний двигун ProSmart™, який забезпечує тиху роботу техніки.

Комфортні рішення втілені також і в іншій кухонній техніці beko. Інноваційні технології посудомийних машин beko забезпечують найвищий рівень гігієни, швидке та безпечне миття різноманітного, навіть крихкого скляного посуду – із технологією AquaIntense® мити посуд в п’ять разів ефективніше.

Готувати на одній варильній поверхні, використовуючи одночасно більше чотирьох одиниць посуду, або готувати у посуді із нестандартними розмірами? Із функцією IndyFlex+™ це можливо! Вона дозволить у разі потреби об’єднати кілька нагрівальних зон в одну велику і використовувати посуд різного розміру (наприклад, модель HII64800FHT).

До речі, відвідувачі стенду beko мали можливість не тільки почути, а й побачити на власні очі, як працюють ці технології. Впродовж виставки на стенді проводилися майстер-класи з кулінарії, під час яких гості мали можливість оцінити всі переваги кухонної техніки, спробувати смачнющі страви і насолодитися справжньою турецькою кавою, яку готували за допомогою кавової машини beko.

Але не лише смакові рецептори відвідувачей були в захваті – прихильники ФК Barcelona, чиїм головним партнером є beko, мали можливість сфотографуватися у фотозоні з визначними гравцями команди, дізнатися більше про глобальну ініціативу #ЇжЯкЧемпіон та більш того – виграти цінні подарунки.

До речі, однойменна програма «ЇжЯкЧемпіон», яка об’єднала більше 40 країн світу, вдало ілюструє головні принципи компанії – бути партнером у повсякденних життєвих проблемах, надавати розумні рішення для кожної справи і піклуватися про здорове та повноцінне життя своїх споживачів. Певне, саме тому beko є одним із найбільших виробників техніки із світовим визнанням.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск