ОМКФ 2019 — все було кешлес

2364

Ювілейний Одеський Міжнародний Кінофестиваль об’єднав не лише десятки культурних заходів, але й сучасні технології: ексклюзивні кінопокази, майстер-класи й територію безготівкових розрахунків. Чим запам’ятався гостям та учасникам один із наймасштабніших глядацьких кінофестивалів Європи? 

9 днів, понад 100 картин і сотні тисяч гостей! Ювілейний Одеський Міжнародний Кінофестиваль відзначали з розмахом: організатори зробили все, щоб фестиваль вийшов удвічі цікавішим, наповнивши його незвичайною програмою фестивального кіно, запросивши найзірковіших гостей та організувавши десятки ексклюзивних майстер-класів. Особливими гостями фестивалю стали одразу кілька світових зірок — іменита французька акторка Катрін Деньов, яка отримала спеціальну премію ОМКФ за вклад у кіномистецтво. А також британський кінорежисер, лауреат численних конкурсів — Майк Лі. Організатори відверто зізналися, що в історії ОМКФ гостя такого великого калібру за кількістю нагород, як він, ще не було.

ТАСКОМБАНК як генеральний партнер фестивалю ось уже другий рік поспіль організував тут простір безготівкових розрахунків, реалізуючи новий формат ТАС-банкінгу для комфорту і свободи гостей та учасників. Розрахуватися на головних майданчиках фестивалю можна було тільки безготівково.

Офіційним платіжним інструментом Одеського Міжнародного Кінофестивалю стала OIFF Card від ТАСКОМБАНКУ та Mastercard. Безкоштовно отримати її можна було на фестивальній площі, де ТАСКОМБАНК обладнав сучасну digital-зону і фотобокс, а також на інших локаціях ОМКФ, без паспорту, коду чи інших документів. Активувати і поповнити картку гості могли самостійно протягом кількох хвилин у будь-який зручний спосіб. Відвідувачі фестивлю безкоштовно поповнювали картку готівкою в терміналах самообслуговування, в зоні акредитації у фестивальному палаці, на фестивальній площі біля digital-зони ТАСКОМБАНКУ, а також за допомогою безготівкового переказу з картки будь-якого банку на OIFF Card через TAS2U чи інший зручний сервіс. Усім бажаючим у цьому допомагали промоутери ТАСКОМБАНКУ одразу після отримання картки. 

«Якісний сервіс та безготівкові розрахунки за допомогою смартфонів та NFC-гаджетів стають невід’ємною частиною фестивальних майданчиків по всій країні, Одеський кінофестиваль не став винятком. Вже другий рік поспіль ОМКФ стає територією безготівкових розрахунків. Ми обладнали фестивальні локації безконтактними платіжними терміналами, щоб забезпечити комфорт і безпеку при розрахунках тисяч гостей. Перевагами платежів в один дотик цього року на фестивалі скористалися понад 5000 осіб, а загальний торговий оборот склав 1,2 млн грн», — говорить Андрій Комаріст, Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

OIFF Card — це передплачена картка з можливістю безконтактних платежів. Як і всі картки такого класу, вона має низку обмежень: на ній не можна зберігати понад 14 000 грн, максимальний оборот за рік може складати не більш ніж 62 000 грн, а розраховуватися нею можна лише на території України. Проте основне завдання фестивальної картки — cпростити розрахунки на ОМКФ, і з цим завданням вона впоралася на «відмінно». Минулого року карткою скористалися кілька тисяч гостей фестивалю, за дні ювілейного ОМКФ кількість користувачів OIFF Card подвоїлась.

Крім зручних розрахунків на фестивалі, з OIFF Card можна було отримати приємні знижки: 10% на придбання квитків на Одеський кінофестиваль, а також 10% на розрахунки за їжу та напої на фудкортах фестивальної площі. Більше ніж у 40 ресторанах міста (партнерів ОМКФ-2019) надавали знижку до 10% за розрахунки за допомогою OIFF Card. В останній день фестивалю серед усіх активних користувачів OIFF Card ТАСКОМБАНК розіграв новенький iPhone X!

«Час вимагає змін, формує нові тенденції, щоб ми створювали краще майбутнє. Ми раді бути причетними до Одеського Кінофестивалю, роблячи свій внесок як у розвиток сучасної кінокультури, так і в розвиток культури безготівкових платежів в Україні. Ми запроваджуємо сучасні технології, інноваційні підходи та вдячні за підтримку серед партнерів і торговців, завдяки яким учасники й гості заходу можуть отримати ще й приємні бонуси чи знижки», — підсумував Андрій Комаріст, Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Після закінчення Фестивалю ОIFF Card можна використовувати як звичайну картку, на інших масових заходах, для оплати проїзду в міському транспорті чи для розрахунків в інтернеті на території України. Щоб навчити дитину фінансової грамотності та поводження з фінансами, можна передати картку їй в користування. Передплачені картки сьогодні часто дарують замість готівки чи подарункових сертифікатів. 

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск