Відбувся допрем’єрний показ web-серіалу «Вільні гроші»

2706

Чи не вперше в Україні, в глибокий сюжет та цікавий зміст ігрового фільму органічно інтегрували рекламний контент — в розважальній та легкій формі глядач пізнаватиме складний світ фінансів.

Євген Хмара, фото Олександр Пілюгін

«Вільні гроші» це 7-ми серійний фільм, в основі якого — захоплююча життєва історія, де є і детективна, і романтична складова. Фільм відноситься до модного сьогодні жанру професійних та галузевих серіалів — автори надихались кращими світовими хітами – серіалами «Мільярди» та «Форс мажори». Про складний для глядача світ фінансів розповідається цікаво та просто — через історії людей, що працюють в компанії. Серіал створено за сучасними телевізійними стандартами якості – ідеальне зображення, цікаві діалоги, інтригуючий сюжет, сильний акторський склад.

Ірина Петрикей, Борис Цомая, фото Олександр Пілюгін

Акторська група: Остап Ступка, Аліна Коваленко (знімалась в серіалі «Кріпосна» та фільмі «Захар Беркут»), Богдан Рубан (актор фільму «Eva.Stories»), Михайло Кришталь (актор серіалу «Кріпосна»), Олена Курта (акторка серіалу «Школа»), Владислав Гончаров, Роман Муленко, Себастіан Антон. Саундтрек серіалу створив талановитий український піаніст Євген Хмара.

Олена Курта, фото Олександр Пілюгін

Режисером серіалу є Ірина Петрикей, автори ідеї: Валерій Примост, Борис Цомая та Анастасія Остренська. Автор сценарію: Валерій Примост. 

Богдан Рубан, фото Олександр Пілюгін

Продюсерами картини є Станіслав Карпенко та Андрій Купрієнко. Виробництвом серіалу займалась команда Studio-Storytellers.

Один з авторів ідеї, маркетинг директор ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА», Борис Цомая коментує: «Формат художнього кіно або серіалу для сучасного бренду, що розуміє актуальні тренди маркетингу та реклами — це свідомий і ефективний інструмент. Ми працюємо над налагодженням тонкого, емоційного контакту зі своєю аудиторією. Серіал — це можливість легко розповісти людям про себе, про наш бренд, про наші ідеї, бажання, амбіції і навіть, якщо хочете — почуття та переживання. Це можливість показати компанію зсередини — звичайно, в кращому світлі, але без «дешевих» рекламних прийомів і гачків — красиво і щиро».

Аліна Коваленко, фото Олександр Пілюгін

Ми впевнені в результаті цього проекту — для нас це не пряма конверсія в зростаючі продажі, хоча це також непогано. Ми сподіваємось, що серіал сподобається людям, що його подивляться і порекомендують друзям — а якщо глядач ще й дізнається більше про світ фінансів, посилить свою фінансову грамотність – вважатимемо, що проект реалізовано на 100%.

Владислав Гончаров, Роман Муленко, фото Олександр Пілюгін

Подібний інструмент (створення брендом не рекламного, а якісного художнього контенту) тільки зароджується в усьому світі — прошу не плутати з «продакт плейсмент» в кіно, спонсорськими інтеграціями в розважальні ТБ або онлайн проекти. Йдеться саме про те, коли сам бренд створює якусь історію про себе, про людей, про життя. У світі вже є яскраві й успішні приклади — нам особливо приємно, що ми серед перших, хто популяризує подібний формат в Україні».
Робота над фільмом тривала близько п’яти місяців. Серіал транслюватиметься на YouTube каналі #Investtalk. Перша серія стане доступною до перегляду вже 11 листопада.

Анастасія Остренська, Ірина Юскевич, фото Олександр Пілюгін
Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск