ПУМБ випустив картку для українців в Польщі

2686

З початку листопада ПУМБ відкриває розрахункові рахунки та картки у польських злотих. Як повідомляють в прес-службі банку, в першу чергу картки випустили для українських студентів, які навчаються у вишах в Польщі. Картка в злотих також підійде для тих, хто часто подорожує до сусідньої країни, адже знімає потребу валютообміну за невигідним курсом під час перетину кордону. 

Відкрити рахунок у польських злотих можна у всіх відділеннях банку. До рахунку видаються дві безкоштовні дебетові «всеКАРТИ»: неіменна та іменна або дві іменні. Банк пропонує на вибір картки обох міжнародних платіжних систем – MasterCard та Visa. Комісія за відкриття та обслуговування карток відсутня.

Як пояснили в ПУМБ, дві «всеКАРТИ», прикріплені до одного рахунку, цілком можуть замінити традиційний спосіб переказу коштів за кордон. Наприклад, батьки, чия дитина навчається в Польщі, можуть відкрити рахунок в злотих, одну картку залишити собі, іншу – віддати дитині. Щоб студент був постійно забезпечений грошима, батькам потрібно вчасно поповнювати в касі банку рахунок. Або один раз покласти на рахунок певну суму і встановити на картку дитини місячний ліміт на використання коштів. Ліміт у будь-який час можна змінити прямо в онлайн-банкінгу ПУМБ Online. Натомість, батьки будуть впевнені, що у їхньої дитини завжди буде доступ до грошей.

«Згідно українського законодавства, переказувати кошти в іноземній валюті дозволено лише родичам. По факту це можна зробити тільки у відділенні банку по платіжному дорученню. Такий варіант переказу коштів займає багато часу. Значно зручніше відкрити рахунок у потрібній валюті, зокрема в злотих, та дати дитині картку зі встановленим лімітом. Це не лише зручніше, а й дешевше, адже не потрібно сплачувати комісію за переказ. Щороку до польських вишів вступає від 6 до 9 тисяч українських дітей. Загалом же в сусідній країні навчається понад 35 тисяч студентів з України. Комісії, які їхні батьки сплачували за перекази коштів на картки дітей, — величезні. Поповнення «всеКАРТИ» безкоштовне, тому впевнений, українські сім’ї знайдуть кращий спосіб витратити гроші, аніж оплачувати комісії» — прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу «ПУМБ». 

За оплату карткою на території Польщі комісія відсутня. Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться в 1,5% + еквівалент $4. Знімати кошти з «всеКАРТИ» можна також і в українських банкоматах – клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Послуга безкоштовна в усіх банкоматах України.  

Поповнити карту готівкою поки можна лише в касах ПУМБ. В банку повідомили, що працюють над тим, щоб картку можна було поповнювати готівкою в Польщі. Це відкриє більше можливостей для тих українців, які працюють в Польщі та часто переказують гроші в Україну. 

Для тих, хто часто подорожує до чи через Польщу, картка в злотих допоможе уникнути конвертації (перерахунок суми при оплаті карткою в іншій валюті). Крім того, у більшості випадків подорожуючим вигідніше купити злоті в Україні за більш вигідним курсом, ніж обмінювати готівку при перетині кордону, де, зазвичай, курс менш привабливий.  

Поповнення «всеКАРТИ» онлайн та в касі банку – без комісії. Отримання коштів через касу не більше двох разів на місяць загальною сумою 500 тис грн в еквіваленті – також без комісії. Зняття коштів, що перевищують півмільйона в еквіваленті або ж зняття в касах інших банків – усього 1,5% від суми. 

Придбати чи обміняти польські злоті на гривні можна в усіх касах ПУМБ.   

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск