«Сподіваємося уникнути скорочень виплат, але хочемо, щоб ви були до цього готові». Лист до співробітників «Нової пошти» від засновників компанії

14573
3

Засновники «Нової пошти» Володимир Поперешнюк та Вячеслав Климов звернулися до співробітників компанії з листом, в якому розповіли про роботу компанії в умовах карантину та прогнози на майбутнє.

Компанія готується до важких часів і попередила людей про можливі скорочення робочих годин та скасування грошових премій.

AIN.UA приводить повний текст листа.


Шановні колеги!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами нашими прогнозами щодо розвитку епідемії коронавірусу в Україні та його впливу на нашу компанію.

Перш за все, хочемо подякувати вам за надійну та якісну роботу в цей непростий період. Компанія в цілому впоралася із завданнями першого кварталу 2020 року, і тому всі виплати, що передбачені системами мотивації, будуть виконані. Також просимо вас дотримуватися дисципліни в питаннях захисту від вірусу: від цього залежить здоров’я вас і наших клієнтів, а також безперебійна робота «Нової пошти». Ще раз спасибі вам. Ви — герої цієї війни й від вас залежить життя мільйонів наших співгромадян. 

Ми прогнозуємо, що найбільш важким для компанії і в цілому для економіки України стане другий квартал 2020 року (квітень, травень, червень). Це буде викликано двома факторами.

Перший — ситуація з епідемією буде погіршуватися, що, на жаль, призведе до збільшення кількості захворювань. Як наслідок, можливі посилення карантинних заходів та продовження карантину на кілька місяців. 

Другий — ми прогнозуємо падіння споживання, оскільки у позбавлених роботи людей просто не буде можливості щось купувати. В результаті кількість відправок і дохід компанії знижуватиметься, особливо у травні та червні. 

Тому компанія розглядає сценарії зниження обігу в другому кварталі. При цьому витрати зростатимуть, оскільки нам потрібно забезпечувати безпеку клієнтів і співробітників в умовах епідемії. В такій ситуації головним завданням компанії буде збереження прибутковості та стабільної працездатності. 

У сценаріях, які зараз прораховуються, ми допускаємо такі дії: 

  • скасування виплат дивідендів власникам компанії, 
  • скорочення винагород членам Наглядової Ради, 
  • скорочення винагород і премій співробітникам офісу підтримки, 
  • переведення співробітників у інші підрозділи, 
  • скорочення годин роботи співробітників відділень, 
  • інші заходи з оптимізації витрат і процесів. 

Чи застосовувати ці дії — будемо вирішувати за результатами кожного прожитого тижня та інформувати вас. Ми дуже сподіваємося, що уникнемо будь-яких скорочень виплат, однак хочемо, щоб ви були до цього готові. Ми також закликаємо вас вкрай дбайливо ставитися до особистих і сімейних витрат у найближчі три місяці і приділяти особливу увагу захисту ваших сімей від епідемії.

«Нова пошта» обов’язково пройде цю кризу і вийде з неї ще сильнішою!

Оставить комментарий

Комментарии | 3

Поиск