WePlay! Esports спрямувала 3 млн грн на три апарати ШВЛ для лікарень України

2416

Нові апарати штучної вентиляції легень поїдуть у лікарні Хмельницького, Кропивницького та Києва. Засновники WePlay! Esports пожертвували на покупку обладнання майже 3 млн грн. Тепер у реанімаційних відділеннях лікарень буде простіше боротися з наслідками вірусу COVID-19.

Олег Крот і Юрій Лазебніков

Соціально відповідальний бізнес – це про справи. Ми виділили ресурси, щоб допомогти медикам рятувати якомога більше людей під час пандемії вірусу. Ми закликаємо якомога більше підприємців долучатися до ініціатив українського бізнесу з боротьби проти коронавірусу. 

Олег Крот, CEO компанії WePlay! Esports

Партнери WePlay! Esports придбали два апарати штучної вентиляції легень Graphnet TS вартістю 850 тис. грн кожен, та GRAPHNET ADVANCE вартістю 1 200 тис. грн, які виготовляє американська компанія Tecme. Вони надійні та універсальні, адже мають дихальний контур та камеру зволожувача для дорослих і дітей. Тому в разі критичної ситуації його зможуть використовувати для пацієнтів будь-якого віку.

Потреби медичних закладів зараз дуже великі, від медичних засобів та дезінфектантів, і до технологічного дорогого обладнання. Ми вирішили сконцентрувати свою увагу саме на обладнанні, адже воно буде рятувати життя людей і після пандемії 

– додає CBDO компанії WePlay! Esports, Юрій Лазебніков

Апарати ШВЛ Graphnet TS отримають Хмельницька міська дитяча лікарня та обласна дитяча лікарня у місті Кропивницькому. GRAPHNET ADVANCE працюватиме у Київській міській клінічній лікарні №9.

Для запобігання поширення коронавірусу та для безпеки команди WePlay! Esports працює в режимі карантину:

  • робота у віддаленому режимі, за потреби офісне обладнання доставляють працівникам додому;
  • мовні курси, воркшопи та тренінги переведено в онлайн-режим;
  • компанія організувала міжнародний благодійний кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play для збору коштів на вакцину проти коронавірусу;
  • налагоджено роботу із забезпечення лікарень критично необхідним під час епідемії медичним обладнанням.

Нагадаємо, компанія WePlay! Esports з 20 по 26 березня провела WeSave! Charity Play – міжнародний кіберспортивний онлайн-марафон з Dota 2 для збору коштів на створення вакцини проти коронавірусу. Організаторам вдалося зібрати понад $68 000, до них компанія долучила власні $120 000. Кошти передадуть у міжнародні фонди CEPI та Global Giving.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск