Коли українці встановлюють охоронну систему — дослідження Ajax Systems

2769

Виробник розумних систем для охорони житла Ajax Systems провів дослідження того, як українці дбають свою безпеку, за яких обставин найчастіше ставлять охоронну систему та чи користуються послугами охоронних компаній. Журналіст AIN.UA вибрав найцікавіше.

Про опитування: раз на 2 роки Ajax Systems проводять анонімне опитування серед своїх користувачів в Україні. В опитуванні 2019 року взяли участь 9013 людей. Анкетували українських користувачів, у яких вдома, в офісі або на будь-якому іншому об’єкті встановлена система безпеки Ajax.


Серед респондентів більшість складають чоловіки — 82%. Однак кількість жінок, що користуються системою безпеки, виросла в порівнянні з минулими опитуваннями з 10% до 18%.

Що стосується розподілу за віком, то середній вік аудиторії, що користується охоронними системами становить 25-44 роки. Люди цієї групи складають 77% від всіх користувачів.

Аудиторія охоронних систем молодіє. Частка користувачів 35-54 років з кожним роком зменшується на користь аудиторії 18-34. Це говорить про те, що покоління Y і Z все частіше замислюються про питання своєї безпеки вдома і вживають для цього заходи.

Охоронні компанії vs самомоніторинг

Під час встановлення охоронної системи у користувача є вибір: підключитись на пульт до охоронної компанії, щоб на сигнал тривоги виїжджала група швидкого реагування, або ж моніторити самому. У 2019 на пульт були підключені 59% користувачів. На самомоніторингу — 41%.

За даними опитування найбільша частка підключених користувачів у вікових групах 18-24, 45-54, 55+. Також, жінки частіше підключені до пульта охоронної компанії, ніж чоловіки.

Мотиватори для покупки охоронної системи

Головними причинами для покупки системи безпеки є: інцидент у користувача або близьких, переїзд в нове житло/офіс, часті подорожі та відрядження, а також любов до нових гаджетів.

Більшість українців купують охоронну систему, тільки після того, як у них або близьких родичів вже трапилось лихо. Тоді як в країнах ЄС грають на упередження: за даними аналогічного опитування в Іспанії було визначено, що іспанці найчастіше купують сигналізацію вже в тому випадку, якщо просто живуть у неспокійному районі.

Аргументи для вибору системи безпеки

Обираючи охоронну систему, користувачі звертають увагу на наступні критерії.

Основними критеріями вибору є бездротовий зв’язок, можливість підключення до пульта охорони, зручний мобільний додаток і швидкий монтаж. 

Де найчастіше встановлюють бездротову систему

У 67% користувачів система встановлена у квартирі, у 30% — вдома, у 17% — в офісі, у 7% — на виробництві. Також, у 18% українських користувачів система безпеки встановлена на декількох об’єктах.

Ці результати також сильно відрізняються від статистики по іспанським користувачам: в Європі сигналізацію встановлюють найчастіше в будинках, літніх резиденціях і на бізнес об’єктах, найрідше у квартирах.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск