Почитать на выходных: Федорив о кризисе, теории заговора о вирусе и за что хотят закрыть PornHub

4063

В нашем карантинном дайджесте: интервью Александра Конотопского из Ajax Systems, кейс «Планеты Кино» от агентства Vertigo, почему в 2020 все еще популярны компьютерные клубы, история знаменитого украинского художника и другие материалы, которые мы рекомендуем к прочтению.

Андрій Федорів пережив кризи 1998, 2004, 2008 і 2014 років. Запитуємо, як він адаптується зараз

Чи найбільша ця криза в історії українського рекламного бізнесу? Зараз вона точно здається найскладнішою й найбільш незвичною. По-перше, це нетипова проблема. По-друге, вона тотально непередбачувана. Усе, про що ми говоримо зараз, за два–три місяці може виявитися повним булшитом. До того ж це криза передусім біологічно-медична й соціальна, а вже тоді економічна. Читати повністю…

«Нужно давать людям играть. Ставить сложные задачи. Платить за их ошибки». Александр Конотопский — о задачах Ajax Systems, найме инженеров и украинском продукте

Я уволил себя со множества занимаемых должностей в Ajax Systems. И в один прекрасный момент может появиться человек, у которого будет лучшее продуктовое видение. И я тоже себя уволю. Может прийти человек, который будет лучше драйвить бизнес. Год назад, например, у меня была проблема: мы получили большую дырку в кэш флоу, потому что директор отдела продаж неправильно составил прогноз и не вытянул контракты.

Сегодня, спустя год, мы выросли в два раза, и у нас проблема с размером продакшна, потому что контрактов больше. Проблему с продажами мы ликвидировали. И у меня очень крутая пачка биздевов, которые захватывают рынки. Читать полностью…

З ким треба переспати, щоб працювати з «Планетою Кіно»? Відповідає агенція Vertigo

Команді креативної агенції Vertigo дуже подобалось ходити на покази до «Планети Кіно». Коли мережа кінотеатрів оголосила пошук нового партнера — це був знак. Vertigo подали заявку і стали працювати з брендом, від якого фанатіли.

Чи продуктивно бути фанатом бренду? Судіть самі. За рік співпраці агенція пройшла шлях від створення більшості візуальних матеріалів бренду до розробки термінової антикризової комунікації через зачинення мережі на строк карантину. Як це вплинуло на результат? Про це колективна колонка Vertigo. Читати повністю…

«Простіше звільнити жінку». Як коронавірус ставить під загрозу права жінок в Україні

У всьому світі 70% працівників медичного й соціального секторів – жінки. Водночас вони заробляють в середньому на 11% менше за своїх колег-чоловіків. Жінки також утричі більше, ніж чоловіки, займаються неоплачуваним домашнім доглядом за хворими. З іншого боку, спалахи COVID-19 у різних країнах уже призвели до збільшення рівня домашнього насилля проти жінок і дівчат.

В інтерв’ю з керівницею відділу комунікації й адвокації ООН Жінки в Україні Нарміною Стрішенець говоримо, чому в умовах пандемії коронавірусу жінки більш вразливі за чоловіків, а їхні права порушуються більше, ніж зазвичай, з якими додатковими викликами сьогодні стикаються жінки в Україні та як можна розв’язати ці проблеми. Читати повністю…

Ностальгия или новый мейнстрим? Почему компьютерные клубы в 2020 году по-прежнему востребованы

Полуподвальные помещения, сигаретный дым, вечно недовольный и грубый администратор и постоянные крики: «Го раш Б» — так выглядели компьютерные клубы нулевых в России. Как и многие атрибуты той эпохи, они просуществовали недолго и почти исчезли. Однако несколько лет назад эта индустрия воскресла. «Нож» решил разобраться, почему в 2020 году геймеры предпочитают играть вне дома. Читать полностью…

Если бы только секс: кто и почему просит закрыть Pornhub

Петиция с требованием закрыть Pornhub адресована Министерству юстиции США, ФБР и еще 13 структурам и политикам — среди которых Дональд Трамп и премьер-министр Люксембурга Ксавьер Беттель. Авторы петиции также требуют привлечь владельцев ресурса к ответственности за причастность к ряду преступлений: от публикации секс-видео без согласия участниц до работорговли и похищения людей.

Петиция, опубликованная на Change.org, собрала уже свыше 800 тысяч подписей из разных стран. Ее авторы — правозащитница Лайла Микельвейт и команда, стоящая за сайтом Traffickinghub.com. Последний обыгрывает название крупнейшего порноагрегатора и полностью посвящен кампании в поддержку петиции за закрытие Pornhub; в числе заявленных информационных и финансовых спонсоров — почти 70 организаций. Читать полностью…

Вирус из лаборатории, теневое правительство, чипирование и злой Билл Гейтс — теории заговора на фоне пандемии

Пандемия коронавируса COVID-19 и карантин дали для конспирологов почву для обсуждения старых и создания новых теорий заговора. В интернете обсуждают масонов, «Теневое правительство», массовое чипирование, педофилию, вампиризм, Билла Гейтса и Тома Хэнкса.

Конспирологи не сходятся во мнении по поводу своих теорий — они придумывают всё новые, иногда смешивая, например, старую теорию о педофилии западных звёзд, «глобальную зачистку» Дональда Трампа и коронавирус. Разобраться в многообразии теорий заговора становится всё сложнее, но TJ попробовал. Читать полностью…

Людина в мішку. Історiя життя, хвороби та смертi першого померлого вiд коронавiрусу в Тернопiльськiй областi

До лікарні під’їхав мікроавтобус Mercedes Sprinter. Із нього вийшли заплакана жінка та її чоловік. Зайшли всередину, спинилися біля мішка й поволокли його до виходу з лікарні. Мішок рвався, з нього щось випадало. Жінку трясло. У мішку було тіло її 68-річного батька, який цього дня помер від коронавірусу.

Покійного чоловіка звали Павло Бондарчук. Він родом із села Ковалівка Монастириського району Тернопільської області. Район став епіцентром коронавірусу в Україні наприкінці березня — на початку квітня. 10 квітня там було 133 хворих на 26,5 тис. жителів.

Перші симптоми хвороби Бондарчук відчув усередині березня. До лікарні — але не в Тернополі, а в Чорткові — потрапив тільки 22-го, коли заледве міг дихати. Читати повністю…

К человеку с кошкой едет неотложка. Чем хозяин может заразить домашнего питомца

Рвота, одышка и диарея — это симптомы бельгийской кошки, которые появились через неделю после того, как ее хозяин узнал о своем положительном SARS-CoV-2-статусе. Тесты показали, что во рвоте и кале животного содержится геном нового коронавируса. Учитывая, что правительство Гонконга сообщало о померанском шпице и немецкой овчарке с положительными результатами теста, а в США подтвердили случай передачи вируса от человека к животному (не повезло тигру в нью-йоркском зоопарке) — хозяева четвероногих питомцев, мягко говоря, напряглись. Читать полностью…

Хто такий Іван Марчук?

Іван Марчук – один із найяскравіших представників когорти українських художників, які за радянських часів мали сміливість заперечувати канони соцреалізму, нав’язувані митцям владою.

Становлення Марчука як художника – процес тривалий і досі не завершений. Він тягнеться від намагань знайти своє місце в радянській системі до поневірянь світом задля невпинного навчання і вдосконалення техніки малювання.

Народившись у 1936 році у селі Москалівка на Галичині у родині ткача, Іван Марчук із часом вийшов за межі не лише рідного села, ставши відомим у світі, а й за рамки більшості художніх стилів і канонів.

Марчук почав малювати ще у дитинстві, розвинувши свій талант у підлітковому віці. Саме тоді він чітко зрозумів, що хоче стати художником. Читати повністю…

Як фотографи працюють на карантині

За останній місяць у мене не було жодної зйомки. Я планую інвестувати в навчання й пошук нового підходу до звичної діяльності.

Мій важливий щоденний ритуал — візуальний щоденник у межах конкурсу Chekachkov Photo Academy. Не покидаючи квартири, я публікую знімки у свої соцмережі і в такий спосіб нагадую, що фотографією можна займатися за будь-яких обставин.

Старі фото викладаю рідко. Мені цікавіше сконцентровуватися на сьогоденні й трансформувати цей неоднозначний для всіх нас досвід у щось нове. Також я розвиваю свої навички в некомерційній фотографії. Читати повністю…

Я працюю плюс-сайз моделлю

Наприклад, за 2019 рік плюс-сайз жінки лише 15 разів потрапляли на обкладинки модних журналів – інші 730 каверів показували «стандартних» моделей. На подіумах тижнів моди у Нью-Йорку, Парижі, Мілані та Лондоні плюс-сайз моделі з’являлися лише 46 разів (за сезон осінь 2020).

Водночас, близько 89% жінок не відчувають, що їх розмір репрезентований у рекламі, телебаченні та на подіумі – такі результати показало опитування 2000 жінок, яке провів бренд Simply Be.

«Раніше я була переконана, худа – означає гарна», розповідає українська плюс-сайз модель Анна Смірнова. Вона ділиться історією про те, як полюбила власне тіло після булімії, коли вирішила спробувати себе в цій індустрії та чому плюс-сайз моделінг – не про тренд на бодіпозитив, а про рівність. Читати повністю…

Если вы уже все прочитали, а выходные еще продолжаются, тогда вам сюда, к нашим предыдущим подборкам. Приятного чтения!

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск