10 мільйонів на власну справу від «Епіцентру»: оголошено 10 переможців проекту «Мільйони добрих справ»

2418

Підтримувати малий та середній бізнес компанія «Епіцентр» та її засновники — Олександр та Галина Гереги розпочали ще 17 років тому, коли на полицях торгових центрів почали з’являтися товари українських виробників. А в період карантину, Олександр Герега наголосив на особливій місії «Епіцентру» — стати в авангарді підтримки підприємців, які прагнуть створити та розвивати свою власну справу.

Саме тому «Епіцентр» реалізовує масштабний Всеукраїнський проєкт «Мільйони добрих справ» і в рамках проєкту експертне журі вже оголосило перших десять переможців, кожен з яких отримає до 500 000 гривень. Найближчими вихідними буде визначена ще одна п’ятірка переможців. Загалом гранти на власну справу отримають 20 фіналістів 4-х етапів проекту. 

«В першу чергу звертаємо увагу на закоханість півфіналістів у власну справу, наскільки вони готові вкладати душу у свій бізнес. Я вірю, що кожна з ідей, яку нам представили, має гідний потенціал для успіху, незалежно від того, отримала вона грант від «Епіцентру» чи ні. А з тими, хто виборов грант, ми обов’язково зустрінемось через пів року та будемо раді відсвяткувати їх успіхи», — говорить заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

На кожному етапі були відібрані півфіналісти, які захищали свої ідеї перед профільним журі з-поміж топ-менеджерів «Епіцентру» та бізнес-асоціацій, зокрема, Асоціації ритейлерів України та ГО «Асоціація власників малого та середнього бізнесу». Фермери, меблевики, дизайнери взуття, пасічники, виробничники – усі півфіналісти мали довести, що саме їх ідея вартує півмільйонного гранду. Донеччина і Львівщина, Хмельниччина і Київщина, Буковина і Харківщина — проект переріс у реаліті-шоу, яке вже встигли подивитися понад пів мільйона глядачів на каналі «Епіцентру».

Під час активних бойових дій на Сході у 2014 році Павло Москаленко, один з переможців першого етапу, став волонтером і за допомогою гуманітарних організацій забезпечував мешканців зони бойових дій питною водою. На жаль, ця проблема й досі актуальна. Її вирішенню сприятиме грант у розмірі 500 тис. грн від «Епіцентру», який днями вже отримав підприємець .

Головний переможець — Павло Москаленко

«Планую встановити автомати розливу питної води, яку буду постачати з власної сертифікованої свердловини,. Перший автомат вже працює і в планах ще як мінімум п’ять. Я налаштований дуже серйозно — йти вперед, реалізовувати свою справу та не зупинятися», — зазначає Павло Москаленко.

«Акція «Мільйони добрих справ — це ціла історія, яку ми творимо разом з нашими учасниками. Той, хто мріє про власну справу і має свою бізнес-ідею – має шанс на її реалізацію разом з «Епіцентром». Для нас дуже важливо знайти саме тих активних і цілеспрямованих підприємців, які зможуть успішно реалізувати свій бізнес-проєкт», — розповідає Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ «Епіцентр К» з питань маркетингу, реклами та ЗМІ.

Прийом заявок на участь в акції «Мільйони добрих справ» триває до 4-го вересня. Тож якщо ви маєте яскраву, креативну, соціально важливу бізнес-ідею, реєструйте свою заявку і отримайте шанс для її успішного розвитку.

«Вірити в себе, у свій успіх, не зупинятись на досягнутому – то найважливіше», — кажуть переможці перших етапів. І радять розбудовувати Україну, своє місто, свій бізнес наполегливою щоденною працею. 

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск