Українці відмовляються від готівки: дослідження від Raketa

690
1

За час карантину кожен п’ятий українець відмовився від готівки. Такі дані озвучили аналітики сервісу доставки Raketa, дослідивши оплати клієнтів в період з березня по вересень поточного року.

Карантин істотно вплинув на звички людей. Крім носіння масок, регулярної дезінфекції рук і спроб дотримання дистанції, українці стали відмовлятися від готівки. Так, якщо в березні число платежів готівкою серед клієнтів сервісу Raketa становило близько 40%, то до початку вересня цей показник знизився до 20% і продовжує зменшуватися.

Максимальне зростання безготівкових платежів припало на березень, коли був введений жорсткий карантин. Тоді за неповний місяць число платежів готівкою знизилося на 10%. У період з квітня по вересень кількість безготівкових оплат зросла ще на 10%: з 70% до майже 80%. При цьому тренд відмови від готівкових розрахунків продовжується.

Зростанню безготівкових платежів посприяв як карантин, так і різні активності, які проводили платіжні системи. Наприклад, Visa в партнерстві з Raketa роздавали промокоди на знижку і безкоштовну доставку, щоб стимулювати людей замовляти їжу додому, мінімізувавши контакти.

Про компанію

Raketa — український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. На сьогодні послугами Raketa можна скористатися в 26 містах України. У 2020 році сервіс має намір покрити 30 міст.

Оставить комментарий

Комментарии | 1

  • А жлобский прикол с типа пониженной стоимостью доставки при котором нужно сделать заказ на определенную сумму (нигде об этом не пишется, а узнаешь только при оплате в конце заказа или от оператора) уже убрали?)

Поиск