Як наблизити свій стартап до виходу на глобальні ринки за допомогою менторів з Кремнієвої долини?

1012

Хочете за тиждень наблизити свій стартап до виходу на глобальні ринки? А щоб вам у цьому допомагали ментори Кремнієвої долини та  інвестори 500 Startups, Pegasus Tech Ventures та інших фондів? Завдяки Think Big Online Boot Camp від Ценру підприємництва УКУ у вас є така можливість.

Що це таке?

  • Тижневий інтенсив з індивідуальним розбором ваших стартапів та точок росту.
  • Воркшопи, які стосуватимуться виходу на глобальний ринок для стартапів, зокрема працюватимете з: Value Proposition, Teams work, Customer development, perfect Pitch Deck для інвесторів.
  • 1х1 менторські сесії з професійними експертами та інвесторами з Кремнієвої Долини.
  • Наставництво двох професійних інструкторів та менторів Кремнієвої долини: Chris Burry, Co-CEO, USMAC & serial entrepreneur (6 startups, 2 exits, Industry Fellow, UC Berkeley); Alfredo Coppola, Co-CEO, USMAC & Founding Member of Marin Seed Ventures (3 startups, 1 exit, Certified Facilitator, Kauffman Fast Trac).

Ментори USMAC – це понад 120 професіоналів, які знають американську стартап-екосистему зсередини, тому це унікальна можливість дослідити ринок США, налагодити нові зв’язки та вдосконалити свій продукт. Серед інших запрошених зірок програми будуть:

  • Marvin Liao, Early-stage VC investor & former partner at 500 Startups;
  • Bill Reichert, Partner at Pegasus Tech Ventures;
  • Amy Peck, HTC, Futurist, Author of Blockchain is the New Black;
  • Ron Weissman, Chairman, Software Industry Group at Band of Angels;
  • Ken Singer, UC Berkeley Center for Entrepreneurship;
  • Tim Wagner, Accenture Ventures.

Для кого?

Стартапи на стадії готового прототипу та провалідованої ідеї.

Відгуки з попередньої програми:

«Дуже крутий досвід, я зрозумів, як пітчити, і це точно та програма, куди варто піти перед зустріччю з інвесторами. До того ж, це крута можливість отримати корисні контакти з Кремнієвої долини, тому йти на програму точно варто», – Олекса Бойко, засновник стартапу Rise.me.

«Цей досвід був для нас корисним. Поради та менторство з Кремнієвої долини загострили погляд на позиціонування, саме це трохи допомогло нам у залученні B2B-клієнтів», – Олексій Колчанов, співзасновник StudyDive.

«Завдяки програмі, нам вдалось покращити наш Pitch Deck відповідно до умов, які є у реальних представників Кремнієвої долини. Дуже цікавим досвідом було також не тільки пітчити, та й просто спілкуватись із менторами з іншою ментальністю — Альфредо і Кріс, які є носіями американської культури, є чому повчитись у них. Основною мегакрутою особливістю, я б також виділив, максимальну персоналізацію рекомендацій та порад щодо всіх продуктів учасників», – Іван Кавінський, співзасновник Dialik.

Коли?

16-24 листопада, вечірній час

Де?

Online (Zoom).

Мова програми – англійська.

Вартість участі складає 5000 грн з команди. На першому етапі просимо зареєструвати вашу команду, потім команда експертів обере до 10 стартапів.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск