Як перевірити й оплатити штрафи за ПДР в два кліки

700

Тепер українці можуть перевіряти штрафи за перевищення швидкості, не встаючи з дивану. Raiffeisen Bank Aval спільно з платіжним провайдером Platon додали функцію перевірки та оплати штрафів на сайті банку без використання номера постанови. Також можна оплатити паркування.

Варто нагадати, що з 1 червня 2020 року в Києві діє система відеофіксації порушень правил дорожнього руху з 45 камерами у всіх районах міста. Сервіс Raiffeisen Bank Aval і Platon дозволяє вчасно виявити штрафи і оплатити їх за вдвічі меншою ціною. Починаючи з 15 дня сума штрафу збільшується вдвічі, а водії не завжди встигають отримати постанову і оплатити штраф вчасно, тому найчастіше переплачують.

C:\Users\Julia\PLATON\ПЛАТОН\Новости\Ноябрь 2020\авторизация.png

Проте, часи, коли потрібно було стояти в черзі до банку, щоб оплатити штраф з великою комісією, минули. Зараз це можна зробити на місці, якщо у співробітника МВС є POS-термінал. А якщо вам прийшов штраф за перевищення швидкості з відеофіксацією, можна скористатися тим, що є під рукою — комп’ютером, ноутбуком, смартфоном чи планшетом. Головне мати доступ до інтернету. Поява нових технологій істотно прискорила процес — зараз функція перевірки штрафів доступна на сайті Raiffeisen Bank Aval.

Для того, щоб дізнатися докладну інформацію про штрафи або оплатити парковку на сайті Raiffeisen Bank Aval, достатньо ввести номер автомобіля та ІПН власника авто. Уся необхідна інформація підтягнеться автоматично, як за штрафи з відеофіксацією, так і будь-які інші порушення правил дорожнього руху.

C:\Users\Julia\PLATON\ПЛАТОН\Новости\Ноябрь 2020\краткие результаты.png

Оплата штрафу та парковки відбувається на захищеній банківській сторінці, яка відповідає найвищим вимогам безпеки. Для оплати достатньо заповнити усі необхідні поля.

Новий сервіс від PSP Platon і Raiffeisen Bank Aval дає користувачам можливість оплачувати штрафи карткою будь-якого українського банку, тепер для цього не потрібно стояти в черзі до каси. Що дуже важливо в умовах протиепідемічних обмежень, так як онлайн-сервіси дозволяють українцям звести контакти з іншими людьми до мінімуму.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск