«Альфа-Банк Україна» став резидентом мережі коворкінгів Creative States

1287

«Альфа-Банк Україна» став резидентом мережі коворкінгів Creative States та першим універсальним банком, який обрав формат зовнішнього гнучкого офісу для своїх співробітників.

У коворкінгах Creative States у Києві та Дніпрі «Альфа-Банк Україна» розмістив частину співробітників внутрішнього IT-проекту Sparta, в рамках якого ведеться розробка нового цифрового банку Sense SuperApp та інших діджитал-проектів, а також оцифровування внутрішніх процесів банку. Для цього «Альфа-Банк» орендував у коворкінгах міні-офіси та розглядає перспективу подальшого розширення.

На фото (зліва направо): Ілля Кенігштейн, засновник та CEO Creative States, Ольга Філіпенко, виконавчий директор «Альфа-Банку Україна», Марія Гаравська, HR-директор «Альфа-Банку Україна», Андрій Гриценюк, IT-директор «Альфа-Банку Україна»

«Ми постійно знаходимося у пошуках нових можливостей та форматів роботи команди банку. Відтак, ще до карантину ми запустили віддалені робочі місця для окремих support-підрозділів. А сьогодні стали першим універсальним банком, який пішов шляхом організації робочого простору у коворкінгах, руйнуючи таким чином стереотипи про класичний банкінг», — каже Марія Гаравська, HR-директор «Альфа-Банку Україна».

Статус резидента Creative States для Альфа-Банку — це також новий формат взаємодії банку з партнерами та клієнтами. 

«Коворкінги давно перестали бути офісами для IT та стартапів. Сьогодні це ком’юніті, які об’єднують прогресивні компанії та лідерів бізнес-середовища, створюючи умови для ефективної взаємодії між компаніями з різних галузей», — прокоментував Андрій Гриценюк, IT-директор «Альфа-Банку Україна».

«Ми раді вітати «Альфа-Банк Україна» у Creative States та ще раз довести: сьогодні гнучкі офіси — це найкращий та ефективний формат для бізнесу. Спочатку коворкінги були задумані виключно для IT. Тепер же серед наших резидентів — реальний сектор економіки та венчурні фонди. Ще вчора ніхто б не повірив, що банк може переїхати у коворкінг. А сьогодні це нова реальність», — впевнений Ілля Кенігштейн, засновник і CEO Creative States.

Довідка

«Альфа-Банк Україна» — великий український банк з міжнародним капіталом, входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Згідно з класифікацією Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить у групу банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у топ-10 фінансових установ країни за об’ємом активів.

Creative States — швидкозростаюча мережа креативних бізнес-просторів. Окрім розвиненої офісної інфраструктури, Creative States пропонують резидентам доступ до професійного ком’юніті для нетворкінгу, партнерств та кооперації. Мережа запущена Іллею Кенігштейном у 2019 році й на сьогодні оперує чотирма просторами у Києві та Дніпрі загальною площею близько 12 тис. кв.м. У найближчих планах компанії — запуск нової локації у столиці, першої франшизи та вихід на європейський ринок.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск