Укртві обговорює дитячий YouTube-канал «Природа ТВ». За добу — плюс 10 000 підписників та купа добрих мемів
В українському Twitter проходить милий флешмоб: користувачі підписуються на канал «Природа ТВ», пишуть про нього та малюють добрі меми.
Все почалося з того, що 8 лютого користувач @_freecafe_ розмістила твіт з фотографією оголошення, наклеєного на стовбі чи паркані:
На каналі до цієї публікації було кілька підписників та небагато переглядів. Усі відео на ньому — про тварин. У реплаях розчулені користувачі пишуть про те, що підписуються на канал і друзям радять.
За кілька днів історією зацікавились ЗМІ, а кількість підписників каналу виросла до 12 000. Більшість коментарів під відео від нових підписників — приязні та доброзичливі.

За даними рівненського радіо «Трек», оголошення розмістила дитина з невеличкого міста Рудне Львівської області. Контакти автора каналу та батьків вже шукає для зйомок центральний телеканал.
11 лютого на каналі опублікували відео з подякою підписникам.
Команда AIN.UA спільно з фондом Group 35 збирає 608 800 грн на мобільний діджитал-штаб для підрозділу 148 ОБР ДШВ. Штаб інтегрує системи роботизованої аеророзвідки та передає стріми на відеостіну. Це дозволяє командуванню ефективніше планувати операції, зберігаючи життя захисників та захисниць, і збільшуючи шанси місій на успіх. Більше деталей у Facebook AIN.UA.
Комментарии | 0