EPAM запускає в Україні онлайн-платформу EPAM Anywhere

2145

Нова онлайн-платформа надає можливість ІТ-спеціалістам працювати віддалено над масштабними глобальними проєктами.

Український офіс EPAM Systems, Inc, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє про запуск EPAM Anywhere — онлайн-платформи для ІТ-спеціалістів. Платформа дозволяє фахівцям працювати віддалено з найбільшими міжнародними компаніями-клієнтами EPAM.

EPAM Anywhere покликана надати можливість талантам ІТ-сфери швидко та легко знаходити проєкти, які відповідають їхнім знанням та досвіду, працювати з клієнтами зі списку Forbes Global 2000, будувати успішну кар’єру в індустрії й отримувати конкурентну винагороду. Поміж того, співпраця з платформою передбачає додаткові переваги, серед яких — гнучкий графік, широкі можливості для професійного розвитку та доступ до експертної спільноти. 

«Попит на масштабні проєкти з цифрової трансформації з боку клієнтів EPAM стабільно зростає, що сприяє пошуку сучасних рішень для залучення та роботи з талантами. Гнучкий підхід до організації робочих процесів, віддалена взаємодія команд — тренд останніх років, підсилений світовою пандемією, який суттєво змінить уявлення про роботу у багатьох індустріях. Ми раді бути серед перших, хто наважився на реалізацію такого масштабного проєкту, як EPAM Anywhere. Переконані, що новий формат допоможе стерти кордони між містами та країнами для ІТ-спеціалістів, відкриє безліч можливостей для талантів з усіх куточків України та світу», — коментує Олексій Стах, віцепрезидент EPAM, відповідальний за запуск EPAM Anywhere.

На EPAM Anywhere вже розміщено понад 1000 вакансій для ІТ-спеціалістів, а платформа працює у 10 країнах, перелік яких буде розширюватись. Наразі з платформою співпрацюють понад 800 розробників з більш ніж 100 міст світу. 

Про компанію EPAM SYSTEMS 

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) є провідним світовим розробником цифрових платформ, продуктів та складних дизайн та програмних рішень. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід та компетенції у сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення проривних рішень, що перетворюють складні бізнес-задачі у реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють із замовниками у більш ніж 35 країнах світу у Північній Америці, Європі, Азії та Австралії. EPAM стала однією з чотирьох технологічних компаній, які щоразу входять до списку Forbes «25 публічних технологічних компаній, які швидко зростають», починаючи з 2013 року, а також визнана лідером в індустрії ІТ-сервісів у списку Fortune «100 компаній, які швидко зростають» у 2019 та 2020 роках. 

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск