Як придбати ліки онлайн: інструкція від «Аптеки АНЦ»

1315

Карантинні заходи вплинули майже на усі сфери суспільного життя. Тепер українців не дивує віддалена робота, дистанційне навчання, а також замовлення продуктів із доставкою додому. Сфера інтернет-шопінгу істотно розширилась, адже окрім одягу, меблів, дитячих та побутових товарів, тепер можна придбати і ліки. Перевести продаж медикаментів в режим онлайн вирішила Верховна Рада України, прийнявши відповідний законопроект. Планується, що цей захід дозволить більшості людей купувати необхідні лікарські препарати через інтернет, і, як наслідок, зменшить скупчення покупців в аптеках. Це надзвичайно вдале рішення в період складної епідеміологічної ситуації в країні.

Замовлення ліків онлайн: як обрати аптеку

Усі аптеки, що бажають здійснювати інтернет-продаж, повинні дотримуватись певних вимог. Аби захистити себе від придбання фальсифікованих ліків, обов’язково переконайтеся, чи є на сайті обраної аптеки інформація про дозвіл з Ліцензійного реєстру. Який спосіб доставки вам пропонують? Це може бути кур’єрська служба IPOST з необхідним обладнанням, так і співпраця з компанією «Укрпошта». До речі, саме цьому національному оператору і довірила доставку ліків «Аптека АНЦ». Придбати медикаменти на її сайті можна всього в три кліки: ввести в будь-який пошуковик назву «АНЦ», обрати необхідний товар і клікнути кнопку «Замовити».

Потурбуйтеся про своїх близьких, що живуть у віддалених куточках нашої країни. Якщо немає можливості самостійно привезти їм ліки — замовляйте доставку в «Аптека АНЦ».

Продаж ліків через інтернет: що не можна придбати

Під забороною отруйні, радіоактивні, сильнодіючі та імунобіологічні речовини. Та варто зазначити, що і у звичайних аптеках їх також заборонено продавати. Не можна придбати онлайн і наркотичні, психотропні речовини, прекурсори, а також ліки за рецептом. Якщо ви не знаєте до якої групи медикаментів відноситься препарат, зателефонуйте за номером 5900. Це безкоштовна аптечна довідка. Спеціаліст проконсультує вас, допоможе зробити замовлення, а також підкаже адресу найближчої аптеки. 

Як працює онлайн-аптека: бонуси, знижки

Аби додатково економити на покупках, «Аптека АНЦ» пропонує програму лояльності «Лайк» для своїх клієнтів. Це бонусна програма, яка перераховує 1% від вартості покупки у вигляді бонусів на ваш особистий рахунок. Накопичені бонуси можна використати при наступних замовленнях і зекономити власні гроші, адже 1 бонус = 1 гривні.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск