Які сучасні рішення пропонує «Аптека АНЦ»?

1052

Ось уже протягом багатьох років купівля ліків здійснюється одним і тим самим шляхом — необхідно відвідати аптеку. При цьому часто буває так, що покупець змушений їхати за потрібним йому препаратом в інший кінець міста, оскільки ліки продаються тільки там і в найближчих аптеках їх немає.

Останнім часом цю проблему вдалося вирішити: замовлення ліків можна зробити онлайн, при цьому, потрібні препарати в короткі терміни доставлять в ту аптеку, яка буде ближче і зручніше для самого покупця.

Додатковою складністю сьогодні є спалахи коронавірусу і постійні ризики захворіти на нього. Особливо людям похилого віку при відвідуваннях аптек, так як саме там істотно збільшується ризик зустріти хвору людину, яка так само прийшла за ліками.

Рішення уряду і нові послуги мережі «Аптека АНЦ»

З 17 вересня набув чинності закон, згідно з яким купівля ліків стала можлива онлайн, за допомогою мережі інтернет.

«Аптека АНЦ» однією з перших підтримала це рішення і вже готова запропонувати покупцям:

  • Зручний сервіс, що працює без вихідних і перерв, який дозволяє легко і швидко замовити необхідні препарати.
  • Три варіанти доставки: на відділення «Укрпошта», до дверей з IPOST та в найближчу до вас аптеку.
  • Можливість сплатити покупку одразу, за допомогою будь-якої банківської карти.
  • Крім цього, замовлення ліків онлайн буде зручним, тому, що всю необхідну інформацію (щодо дозування, денного нормування, протипоказань по кожному окремому препарату) можна отримати та побачити прямо на сторінці сайту.
  • При необхідності можна отримати кваліфіковану допомогу співробітника «АНЦ», якщо виникли складнощі з оформленням замовлення або з вибором ліків.

Перевагою цього сервісу є можливість зробити замовлення, навіть не покидаючи будинок. При цьому ви не наражаєтесь на небезпеку захворіти на вулиці.

Все що потрібно — це комп’ютер або телефон, а також 5 хвилин вільного часу. Цього буде цілком достатньо для оформлення замовлення.

Гаяти час через те, що необхідно йти до найближчої аптеки або тим більше, необхідності стояти в черзі, чи їхати до іншої (бо в найближчій нема потрібних препаратів) немає.

При бажанні, покупець може зробити замовлення ліків як на адресу, так і в найближчу до нього аптеку. В останньому випадку він також не повинен стояти в черзі. Досить лише назвати номер замовлення і забрати всі необхідні препарати.

Переваги використання сервісу

Головним плюсом є те, що забути, як користуватися сервісом, як і зробити замовлення ліків, або ж втратити адресу сайту — практично неможливо. Для того, щоб знайти сайт, необхідно в рядку будь-якої пошукової системи ввести назву «АНЦ», перший запропонований варіант і є потрібним. У літніх людей, або тих, хто погано володіє комп’ютером, можуть виникнути труднощі з оформленням замовлення, але навіть з першого разу інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сам підкаже, як правильно додавати товари, підтверджувати замовлення та шукати потрібні ліки.

Крім цього варто вказати, що перейти сайт «АНЦ» можна не тільки з комп’ютеру або ноутбука. Відвідати сайт і обрати потрібні препарати, зробити замовлення, можна за допомогою будь-якого смартфону. Більш того: можна встановити спеціальний додаток, який буде повідомляти про знижки та вигідні пропозиції, за допомогою якого так само можна оформити покупку.

Додаткові переваги

Інтернет аптека «АНЦ» вже користується популярністю і багато хто оцінив можливості нового сервісу. Але крім зручності, комфорту для покупця, є можливість і заощадити.

Зокрема, кожен покупець, що реєструється в системі при оформленні покупки, або зареєструвався у додатку «Лайк» для телефонів, буде отримувати 1% від своїх придбань у вигляді бонусів. 1 бонус це 1 гривня. Інакше кажучи, зібравши достатню кількість бонусів, чергове замовлення можна оплатити ними, не витративши власні кошти.

Ще одним аргументом на користь «АНЦ» і можливістю для економії є те, що акції в аптеках проводяться постійно. Причому група ліків і розмір знижки постійно варіюється. Можна з легкістю придбати недорогі, але постійно необхідні препарати зі знижкою (від головного болю, тиску, проблем з травленням). Можна також дочекатися акції і купити сезонні медичні засоби (антиалергічні препарати, мазі, профілактичні ліки).

У разі необхідності у покупця є можливість отримати консультацію фахівця, зателефонувавши за коротким номером 5900. Таким же чином можна перевірити наявність препаратів, зробити замовлення, або залишити відгук на роботу сайту.

«Здорово, коли просто» — нове гасло мережі «АНЦ» і вже реалізована система для зручності покупця.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск