Іспанський стартап-інкубатор Demium допоможе створити стартапи в Україні та інвестує в них по €100 000

1114

12-15 квітня 2021 року пройде бізнес-хакатон #AllStartup Week від стартап-інкубатора Demium Startups. Переможці зможуть долучитися до 6-місячної інкубаційної програми та створити власний стартап. Цього разу хакатон відбудеться онлайн, до участі запрошуються учасники зі всієї України. Головне — мати експертизу в маркетингу, бізнесі або розробці.

#AllStartup Week — це бізнес-хакатон, що є останнім етапом відбору до унікального інкубатора Demium Startups. Хакатон є міні-версією інкубаційної програми, він допомагає учасникам детальніше зрозуміти, що на них чекатиме наступні півроку, а інкубатору дає змогу обрати тих, в кого є сильний потенціал за 6 місяців створити свій стартап. Програма хакатону передбачає, що учасники познайомляться між собою у форматі speed dating, оберуть своїх ідеальних teammates та ідеї, над якими працюватимуть.

Протягом чотирьох днів завданням новостворених команд буде:

 • провалідувати бізнес-ідею;
 • оцінити потенційний ринок;
 • порахувати юніт-економіку;
 • створити pitch deck та one pager;
 • презентувати проект журі.

Також учасники пройдуть менторські сесії з іспанськими та українськими фахівцями зі сфери бізнесу, маркетингу та фінансів. Журі ж обере одну команду переможців та декілька індивідуальних учасників, які долучаться до інкубаційної програми.

Інкубаційна програма Demium Startups

Це — можливість перетворити ідею на реальний бізнес всього за півроку. Інкубаційна програма є справжнім бустом для вашого таланту та підприємницького духу. Вона включає в себе:

 • ротації учасників, націлені на пошук ідеального кофаундера та створення команди;
 • допомогу у визначенні бізнес-ідеї та її валідації на потенційних користувачах майбутнього продукту;
 • тренінги з бізнес-моделювання, продажів, маркетингу та розробки MVP;
 • юридичні консультації та допомогу при інкорпорації компанії;
 • менторські сесії з питань отримання першого трекшну, залучення інвестицій та подальшого розвитку бізнесу;
 • тренінги з пітчингу та постійні pitch competitions для відточення майстерності презентації та публічного виступу.

Після завершення програми, успішні стартапи отримують 100 000 євро інвестицій від партнерського фонду Demium — Think Bigger Capital. Інкубатор не залишає новостворені компанії на цьому етапі співпраці, а тільки починає наступний. Ставши частиною Demium Alumni, вони отримують доступ до широкого нетворку інвесторів, клієнтів та партнерів. Також Demium забезпечує професійною підтримкою у подальшому розвитку компаній та вносить їх до свого портфоліо.

«Заснувавши 6 компаній в Європі та США, я можу точно сказати, якщо ви ніколи раніше не створювали свій продукт, то зробити це раніше, ніж за 6 місяців з Demium вам не вдасться більше ніде. Ми допомагаємо учасникам програми розв’язувати всі проблеми, з якими стикаються підприємці-початківці. Ми вчимо, як оцінювати бізнес-ідею, як будувати команду, як виходити на ринок. І, якщо ви протягом 6 місяців повністю віддаєтеся цій справі, то у вас вийде побудувати успішний стартап, а ми його проінвестуємо й доведемо до того етапу, коли він зможе вирости у високо масштабовуваний бізнес. Якщо ви приходите до нас і справді хочете створити свій продукт, то ми дамо вам абсолютно всі необхідні інструменти для того, щоб досягти успіху, але як ви їх використаєте — залежить тільки від вас», — каже Дон Хетч, Голова інкубаційної програми у Східній Європі.

Demium Startups 

Demium Startups — це іспанська мережа стартап-інкубаторів, що допомагає створити команду, розвинути ідею в успішну бізнес-модель та отримати інвестиції. Працює як зі стартапами на стадії валідації ідеї чи MVP, так і з підприємцями без команди чи ідеї, але з бажанням створити власний продукт. 

Інкубатор був заснований 2013 року у Валенсії. Наразі його офіси відкриті також у Мадриді, Барселоні, Малазі, Лісабоні, Афінах, Варшаві та Києві. За 7 років було проведено більше 90 #AllStartup бізнес-хакатонів, що привели в Demium понад 1000 підприємців. Також за цей час було інкубовано 150+ стартапів та побудовано 100+ компаній, 70 з яких наразі мають оцінку більше 200 мільйонів євро. Сумарно їм вдалося залучити понад 50 мільйонів євро інвестицій.

Demium Startups також має свій венчурний фонд Think Bigger Capital, що інвестує мінімум €100 000 на pre-seed у всі стартапи, що закінчили інкубаційну програму Demium та були відібраними інвестиціним комітетом. 

Київський хаб Demium розпочав свою роботу в 2019 році. За 2 роки було проведено 8 бізнес-хакатонів #AllStartup, на яких було відібрано 70 талановитих підприємців з експертизою в маркетингу, розробці та бізнесі. Demium допоміг їм знайти команду мрії, створити інноваційні продукти, інкорпорувати власні компанії та отримати інвестиції.

Щоб стати учасником бізнес-хакатону #AllStartup Week від Demium Startups, залиште заявку на сайті.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск