Безкоштовне навчання та працевлаштування для випускників: що ми знаємо про Parimatch Tech Academy?

1328

У івент-просторі PMHUB відбулась онлайн-презентація нових курсів Parimatch Tech Academy. У другому наборі всі охочі можуть опанувати Java + DevOps та Java QA Automation. Навчання розпочнеться вже 12 травня, а прийом заявок триває до 14 квітня включно. Подаватися можуть усі, хто ще не працював розробником на комерційній основі. 

У Parimatch Tech Academy студентів навчають програмуванню й роботі в команді на задачах із реальних проєктів. Учні тут щодня пишуть код і виконують завдання, працюючи разом із менторами й однокурсниками. Мета організаторів — за короткі терміни зробити з новачка повноцінного розробника, який уже завтра зможе стати частиною відділу розробки. Менторами є інженери компанії Parimatch Tech.

Методологія програм — це теорія, максимум практики, командна робота та занурення у бізнес-середовище. В Академії дають не тільки знання, а й уміння, а навчання є максимально персоналізованим.

«Наша глобальна мета в Parimatch Tech Academy — якісно змінити ринок „джунів“. Ми хочемо, щоб такі фахівці не просто вміли ходити по співбесідах, а дійсно мали потрібні знання та навички», — зазначає тімлід курсів Артур Аширов, лідер курсу Java + DevOps.

На курсі Java + DevOps студенти розберуть базові конструкції технології, працюватимуть з базами даних та дізнаються про головні методології написання коду. Частина DevOps — це про написання коду і його подальшого використання. Водночас Java QA Automation — повна програма про автоматичне тестування, що поступово стає стандартом кожного процесу розробки. 

«Сьогодні на ринку потрібно швидко та якісно надавати рішення й сервіси — тільки так можна виграти конкуренцію. Тому все більш актуальними стають підходи на кшталт Quality at Speed, коли розробники забезпечують якість продукту без втрат швидкості за допомогою безперервного тестування. І автоматизація підготовки потенційного релізу — один із ключових інструментів у цьому процесі. Саме цього ми будемо навчати студентів на курсі», — підкреслює тімлід курсу Java QA Automation, Сергій Подгоров.

За час навчання студенти створять індивідуальні проєкти, які будуть оцінювати ментори. Наступний етап — оплачуване стажування, куди потраплять найуспішніші учні. 

Наприклад, в першому наборі в Parimatch Tech Academy стажерами стали 50 осіб — 95% з тих, хто закінчив навчання. У всіх них є шанс отримати оффер від Parimatch Tech на позицію Junior Developer.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск