Yalantis відкрив офіс у Києві

774

Cервісна IT-компанія Yalantis розширила свою географію і відкрила новий офіс у Києві. Сьогодні команда налічує понад 350 людей, і у планах компанії — вирости вдвічі більше впродовж цього року, адже за останні 2 роки Yalantis виріс на 47%. У першу чергу, активно шукають бізнес-аналітиків, солюшн архітекторів, проєктних менеджерів та веб-інженерів.

Yalantis створює комплексні технологічні рішення вже більше 12 років. Компанія працює з проєктами зі сфери нерухомості, медичної галузі, ланцюгів постачань, телекому Європи, США та Азії. 

Yalantis активно розвивається та шукає талановитих фахівців з різних куточків України. За словами представників компанії, зручний офіс у столиці — це можливість об’єднатися в межах єдиного простору, створити поле для ефективної індивідуальної та командної роботи спеціалістів. Офіс, ремоут чи гібридний формат — можна обрати за бажанням. Нові фахівці зможуть знайомитися з командою і працювати в офісі або вдома, бо компанія підтримує тенденцію ремоут-співробітництва. 

«Наша компанія дуже активно зростає в цьому році. Першого січня ми перетнули межу в 300 людей, а зараз прагнемо вирости до 500 за півроку.  При цьому ми віримо, що офіси як місце зустрічі нікуди не зникнуть і тому у квітні відкриваємо новий офіс у Києві. І я сподіваюся, що це буде не остання відкрита локація в цьому році!», — коментує CEO Yalantis Олександр Холодов

Сьогодні Yalantis — це:

  • 150+ задоволених клієнтів;
  • 20+ технологічних напрямків (Web backend, Web frontend, Android, iOS);
  • 94% — рівень задоволеності спеціалістів;
  • 3+ роки в середньому фахівці працюють з компанією;
  • 6+ років вкладу в ІТ-освітні проекти;
  • 350+ випускників Yalantis Schools;
  • 30+ IT-мітапів і курсів щорічно.

В компанії підтримують, мотивують та допомагають один одному досягти спільних цілей: будують власну експертизу, підтримують work & life баланс, відчувають вплив на розвиток компанії, мають свободу у прийнятті рішень та підтримують розвиток ІТ спільноти в Україні.

Хочете познайомитися ближче? Дізнайтеся більше про Yalantis та відкриті позиції на сторінці компанії на recruitika.com.

А прямо зараз компанія проводить Fintech Hiring Spring та запрошує спеціалістів приєднатися до розвитку фінтех-продукту —сучасного необанкінгу, що підкорив ринок США. Приєднуйтеся!

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск