Мережа гіпермаркетів FOZZY C&C оновила програму лояльності та запустила власний мобільний додаток

687

Доступні ціни та постійна наявність оптової та дрібнооптової кількості товарів роблять гіпермаркети FOZZY C&C привабливим місцем для покупок як для бізнес-покупців (юридичних осіб та приватних підприємців), так і для роздрібних. 

За сучасного темпу життя, коли часу обмаль, а треба встигнути все — важливо раціонально виходити навіть з побутових ситуацій. Таких, наприклад, як похід за продуктами до магазину. Щоб зберегти час та заощадити бюджет, роздрібні покупці часто віддають перевагу дрібнооптовій закупівлі. Адже зазвичай оптові ціни на 10-20% нижчі за роздрібні, а купуючи товари про запас, можна уникнути додаткових походів до магазинів. Це скорочує витрати на проїзд та значно економить час. 

Починаючи з лютого 2021 мережа гіпермаркетів FOZZY оновила програму лояльності для роздрібних клієнтів — оптові ціни стали доступними для кожного. Тепер досить придбати дрібнооптову кількість товару — від 2, 3, 4 одиниць, — щоб отримати оптову ціну. 

Товари, на які поширюється програма лояльності FOZZY, позначені особливими відмітками:

  • у додатку (в розділі «Заощаджуй з FOZZY»);
  • на цінниках у гіпермаркеті та онлайн-гіпермаркеті fozzyshop.ua.

Для отримання оптової ціни необхідно придбати мінімальну кількість товару, яку вказано на ціннику.

Щоб стати учасником програми лояльності, слід встановити мобільний додаток FOZZY. Для тих, хто зазвичай робить покупки онлайн, достатньо зареєструватися на сайті fozzyshop.ua та купувати усе необхідне, не виходячи з дому і при цьому отримуючи оптову ціну.

Мобільний додаток вже є в App Store, Google Play та AppGallery. Додаток прийшов на зміну пластиковим карткам, якими користувалися покупці. Тепер достатньо відкрити додаток у своєму телефоні, щоб скористатися перевагами програми лояльності.

У додатку зібрано все необхідне для зручності покупок:

  1. інформація про актуальні акції та пропозиції;
  2. сканер штрих-кодів, що дозволяє дізнаватися наявність та вартість товару в конкретному гіпермаркеті;
  3. історія покупок — усі чеки зберігаються в додатку;
  4.  можливість формувати список обраних товарів;
  5. а головне — нова програма лояльності.

Вигода завдяки новій програмі лояльності суттєва, адже різниця між оптовою і роздрібною ціною складає 10-20%. 

Довідка

Fozzy C&C — мережа оптово-роздрібних гіпермаркетів. Представлена ​9 торговими об’єктами в 6 регіонах України (у містах: Вишневе, Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Рівне та Кременчук). З 2014 року розвиває онлайн-напрям — доставку з власних гіпермаркетів fozzyshop.ua.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск