Форум з кібербезпеки 2021. Держсектор і енергетика: як йдуть справи та що можна зробити вже зараз?

Кібербезпеку в держсекторі марно обговорювати у відриві від реальних завдань, які можна вирішити, адже всі ключові заходи залишаться в руках держави. Корисний івент має відповідати трьом важливим вимогам: рішення посильних завдань, наявність спікерів-учасників процесу, повнота розбору проблеми з орієнтацією на суб’єктів ІБ. Форум кібербезпеки 2021 саме такий.

A picture containing text

Description automatically generated

Що це?

Форум — це майданчик для зустрічі і обміну думок фахівців, які перебувають по різні боки питання: представників бізнесу, постачальників рішень в якості спікерів, а також ІБ-фахівців з держструктур і сфери енергетики як учасників. 

Навіщо це? 

Мета Форуму — дати сторонам розуміння проблем і завдань один одного, а також окреслити очікування і зміни, які чекають на них в майбутньому. 

Як ми це зробимо? 

За два дні: 

  1. Доповіді спікерів, на яких вони будуть розкривати свою сторону проблематики. Ви дізнаєтеся, як змінюються атаки, який вплив SOC на сферу ІБ, які активності і проекти вже реалізовані в цій темі, які є завдання на законодавчому рівні і чим небезпечна неповна і застаріла законодавча база. Також ви дізнаєтеся, як виглядають рішення, що відповідають викликам часу і здатні реагувати на існуючі та майбутні атаки. В рамках першого дня вас чекають дві панельні дискусії на глобальні теми Форуму: енергетика і державний сектор.
  2. Кіберполігон — день для технічних фахівців галузі. Експерти в ІБ покажуть сценарії можливих кібератак, які зловмисники можуть здійснювати на рівні кінцевих точок, мережі, пошти та ін. Ми покажемо наживо, як можна швидко виявляти і реагувати на ці атаки. Йтиметься про технології, рішення, підходи та архітектуру ІБ. Цей досвід допоможе вам оцінити існуючі ризики безпеки для організації і зрозуміти, які підходи і технології потрібні для їх зниження до прийнятного рівня.

Хто там буде? 

  • Євген Владіміров — заступник міністра з цифрового розвитку, цифрової трансформації та діджиталізаціі, Міненерго.
  • Олександр Галущенко — провідний інспектор, Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
  • Андрій Кузьміч — начальник Державного центру кіберзахисту, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
  • Євген Єнтіс — заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Державна митна служба України.
  • Роман Боярчук — голова правління, Міжнародний університет кібербезпеки.
  • Василь Цвєтков — начальник центру кіберзахисту, Державне підприємство «Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки».
  • Наталія Рєпіна — комерційний директор, Дата-центр «Парковий».

Коли, де, скільки кошутє? 

Форум пройде в онлайн-форматі з 2 по 3 червня. Участь в івенті — безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Квитки, деталі, питання і контакти ви знайдете за посиланням.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск