«А-Банк» підтримує захисників України в партнерстві з організацією «Українці Разом»

«А-Банк» підтримує захисників України та приєднується до всеукраїнського соціального проєкту на підтримку учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, засновником якого є організація «Українці Разом». Це унікальна за масштабами допомоги та кількістю учасників програма соціально-правової підтримки захисників України, яка діє з 2015 року. 

«А-Банк» в партнерстві з «Українці Разом» надають спільну соціальну кредитну картку «Українці Разом» на базі картки «Зелена» платіжної системи Visa. Картка «Українці Разом» в партнерстві з «А-Банком» задовольняє будь-які потреби в банківському обслуговуванні, дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їхніх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу, а також соціальні знижки та послуги.

Соціальна картка «Українці Разом» дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

 • правова підтримка та юридична консультація;
 • обстеження та отримання медичних послуг;
 • психологічна підтримка;
 • знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
 • освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО/ООС та членів їхніх родин.

Наразі можливості картки постійно збільшуються.

«А-Банк» зі своєї сторони задовольняє потреби учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей в банківському обслуговуванні з кредитною карткою «Українці Разом», на базі картки «Зелена» платіжної системи Visa, та надає:

 • кредитний ліміт до 200 000 грн;
 • пільговий період до 62 днів;
 • нарахування на залишок власних коштів — 5%;
 • кешбек до 20%;
 • безкоштовне обслуговування. 

З карткою клієнти можуть користуватися як кредитними, так і власними коштами або отримувати будь-які грошові зарахування, безконтактно розраховуватись в торгових точках чи купувати в інтернеті та отримувати знижки від партнерів всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».

Отримати картку «Українці Разом» в партнерстві «А-Банк» з «Українці Разом» можуть такі особи:

 • учасники АТО/ООС — учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни або інші особи, за наявності документа, який підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції / операції об’єднаних сил, виданого не раніше 2014 року;
 • члени сімей загиблих героїв-воїнів, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції / операції об’єднаних сил і загинули за Україну.

Для оформлення картки учаснику бойових дій / інваліду війни або членам їхніх сімей необхідно попередньо бути обов’язково зареєстрованими в соціальній програмі «Українці Разом» за посиланням Соціальна картка «Українці Разом», та звернутись у найближче відділення «А-Банку».

На сьогодні видача таких карток проводиться в пілотному режимі тільки в Києві.

Про «А-Банк»:

«А-Банк» представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета банку — надання сучасного і технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України — 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами «А-Банку» стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про організацію «Українці Разом»:

«Українці Разом» – всеукраїнське об’єднання свідомих і небайдужих українців, що було створено для допомоги захисникам України, які брали/беруть участь в антитерористичній операції / операції об’єднаних сил на сході України, та членам їхніх сімей. Основна мета організації – об’єднувати українців, допомагати воїнам на фронті, а також надавати соціальний і правовий захист учасникам АТО/ООС та їх сім’ям.
У своїх лавах організація «Українці Разом» об’єднує близько 300 000 захисників України та понад дві з половиною тисячі партнерів програми та має свої філії в усіх областях України. Майже на мільярд гривень допомоги по програмі Соціальна картка «Українці Разом» вже отримали захисники України від партнерів «Українці Разом» з початку російсько-української війни. «Українці Разом» – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими та ефективними діями допомагати іншим та змінити долю України та українців на краще.

За новинами «Українці Разом» стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Telegram, Youtube.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск