В нашей традиционной подборке: трамвай в центре Киева, снова про закон 5600, убийство президента Гаити и другие материалы из других медиа, которые мы рекомендуем к прочтению.
Швидкісний трамвай від Центрального вокзалу до Палацу спорту: чому це важливо для міста
Словосполучення «швидкісний трамвай на Палац спорту» звучить майже так само міфічно, як «метро на Троєщину». Про це давно говорять, але щось ніяк не реалізовують. Ми вирішили нагадати, що це за проєкт, після успішного голосування в Київраді, – на якому він етапі зараз і навіщо потрібен.
Світовий банк доручив британській компанії Integrated Transport Planning допомогти КМДА дослідити проблеми міського транспорту у 2015 році. У дослідженні проаналізували, які є проблеми, та запропонували шляхи їх вирішення. Однією із пропозицій було подовження маршруту швидкісного трамвая з Борщагівки від станції «Старовокзальна» до площі Льва Толстого або Палацу спорту. Читати повністю…
«Це не дикі умови»: ми відпочиваємо у кемпінгах
Під час пандемії готелі більшості міст і країн не працювали, кордони були закриті. Попри це, важливо не забувати відпочивати та відновлювати сили. Тож дехто вирішив спробувати формат відпочинку в кемпі, щоб бути ближче до природи.
Ми запитали людей, які мають досвід відпочинку в кемп-містечках Європи та України, як підготуватись до такої подорожі, куди краще їхати та що із собою обов’язково треба взяти. Читать полностью…
Як і навіщо Єгипет зводить нову столицю з найвищою будівлею у світі
ВВП на душу населення Єгипту в останні роки наблизився до показників України, але 30% єгиптян досі живуть за межею бідності. Проте вже 6 років у країні прямо в пустелі будують нову розумну столицю, сповнену мегаломанських проєктів. Bird in Flight розповідає, навіщо Єгипту переносити столицю, що побудують у новій і хто це фінансує.
Навіщо Єгипту нова столиця
Зараз столиця Єгипту, Каїр, — шостий за величиною мегаполіс у світі. Там живе 22 мільйони осіб, п’ята частина населення країни, і це число продовжує зростати. У Каїрі не вистачає житла, постійні затори і забруднене повітря. Уряд Єгипту ще у 2015 році вирішив не розбиратися з проблемами існуючого міста, а просто перенести столицю. У нового населеного пункту досі немає імені, його називають Новою адміністративною столицею, НАС. За розміром вона буде трохи менша за Київ — 700 квадратних кілометрів. Читати повністю…
16 податкових ідей Кабміну, які скоро можуть ускладнити життя підприємцям. І зробити дорожчим
Парламент 1 липня проголосував за законопроєкт 5600, і Мінфін розраховує, що депутати приймуть закон у цілому в найближчі три тижні. Якщо його приймуть до початку осені, то частина податкових нововведень почне діяти одразу. Міністерство фінансів зможе зібрати додаткові 50 млрд грн уже до кінця 2021. Бізнес-спільнота закликає команду президента Володимира Зеленського дотримуватися принципу стабільності й не вносити такі суттєві зміни в податкове законодавство посеред фінансового року. Поспілкувавшись із групою податкових експертів та депутатів, долучених до розробки законопроєкту, Forbes зібрав найбільш резонансні податкові зміни Читати повністю…
Українець ошукав Microsoft, росіянин зірвав вакцинацію у Філадельфії, італієць створив фейковий Supreme, а пастор у США торгував «ліками» з відбілювача — ось найдивовижніші афери останніх років
У світі відомо чимало шахрайських схем, дивовижних за своєю винахідливістю. Bloomberg зібрав спецвипуск з хронікою найграндіозніших афер останніх десятиліть. «Бабель» вибрав пʼять найсвіжіших і найнезвичніших з них. Читайте у нашій добірці про те, як українець вкрав 10 мільйонів доларів, використовуючи помилку в системі Microsoft, як 22-річний росіянин без медичного досвіду очолив кампанію з вакцинації у Філадельфії і провалив її, як італієць заробив мільйони євро на фейковій копії американського бренду Supreme, як американець заснував секту і торгував «ліками від усіх хвороб» з відбілювача, а китайська компанія заплатила майже 40 мільйонів доларів за каміння, пофарбоване «у колір міді». Читать полностью…
Бизнесмен и диктатор. Кем был президент Гаити и почему его убили
7 июля президента Гаити, одной из самых нестабильных стран мира, Жовенеля Моиза убили. Теперь в стране возник вакуум власти из-за отсутствия парламента и гибели потенциального преемника от COVID-19. Временный премьер Клод Жозеф говорит, что ситуация с безопасностью находится “под контролем”. Но убийство ставит страну перед новым этапом политической нестабильности в условиях высокого влияния криминальных группировок. Кем был президент Гаити, почему его могли убили и что теперь ждет одно из беднейших государств мира. Читать полностью…
Хто такий Петро Яцик, що вклав мільйони доларів в українську освіту. Історія хлопця з села
Покоління українських школярів це прізвище знають насамперед тому, що його іменем назвали щорічний конкурс з української мови. Але навряд чи знають, що він – один зі спонсорів Інституту українських студій Гарвардського університету (США) та Енциклопедії українознавства. Крім того, саме завдяки йому профінансоване видання багатотомної “Енциклопедії українознавства” та англомовної версії “Історії Української-Русі” Михайла Грушевського.
LIGA.Life розповідає про те, як хлопець із села на Львівщині став впливовим українським філантропом в Канаді. Читать полностью…
Як комунікують бренди спідньої білизни
«Значна частина жінок, які приходять до нас, міряють, дізнаються деталі про матеріали та історію речей, купують собі щось. Але в офіс до нас приходить зовсім небагато гостей, тому ми вже думаємо про справжній магазин, щоб мати можливість створювати атмосферу, спілкуватись.
Наші основні інструменти — діджитальні. Ми створюємо контент, постійно оновлюємо сайт, активно користуємось рекламними інструментами Facebook та Instagram, пишемо листи про новинки та акції. Також Google дає невичерпні можливості для бізнесу. Наше нове суперзавдання — потужна CRM-система, яка допоможе краще працювати з клієнтами, поліпшувати продукт та сервіс. Працюємо над цим». Читати повністю…
Безпечний відпочинок. Як зібрати аптечку у відпустку
Літо – нагода відновити власні сили. Однак відпустка має бути не лише приємною та корисною, але й безпечною.
Разом із лікаркою Дариною Дмитрієвською з’ясовуємо, які препарати варто покласти до своєї дорожньої аптечки та як зробити відпочинок максимально комфортним.
Если вы уже все прочитали, а выходные еще продолжаются, тогда вам сюда, к нашим предыдущим подборкам. Приятного чтения!