Цифрова трансформація. Як вибудовувати бізнес-процеси в умовах віддаленої роботи

Світ зіштовхнувся з безпрецедентним викликом, коли через пандемію всі були змушені максимально швидко пристосовуватися до нової реальності. Рівень цифрової комунікації виріс у рази. Перехід на віддалену роботу – серйозне випробування для бізнесу. Весь останній рік всі налаштовували цей дистанційний формат, а багато компаній все ще звикають до нових бізнес-процесів і способів взаємодії. 

У зв’язку з масовим переходом на віддалену роботу помітно зріс попит і на хмарні сервіси, які дозволяють делегувати багато рутинних процесів провайдеру. Комплексне перенесення ІТ-інфраструктури компанії на хмару здійснюється досить швидко, наприклад, деякі компанії можуть це зробити всього за 3 дні. При цьому підключається система єдиного моніторингу виробничої ефективності працівників, і всі співробітники отримують повноцінний віддалений доступ до робочого столу.

«З початком пандемії гостро постало питання пошуку рішення з віддаленої підтримки працівників. Сервіс TeamViewer дозволяє вирішувати навіть нестандартні проблеми з нестандартних місць. Наприклад, відновлення працездатності деяких сервісів на ноутбуці колег, які знаходяться в інших містах», — ділиться досвідом Віктор Коробков, керівник відділу експлуатації ІТ-інфраструктури технічного департаменту компанії Global Message Services (GMS).

Такі рішення допомагають компаніям зберегти продуктивність співробітників і убезпечити бізнес від витоків інформації за дистанційного формату роботи.

Які технології впроваджувати?

Досвід показав, що за грамотного підходу можна перейти на віддалений формат всього за кілька днів. Головне – обрати надійні професійні ІТ-та телеком-рішення, що дозволяють забезпечити безперервність,  керованість і безпеку бізнес-процесів за умови якісної комунікації працівників.

Команді потрібні інструменти для електронного документообігу, спільної роботи над проектами, проведення онлайн-нарад і відеоконференцій, для онлайн-продажів і комунікацій із клієнтами. Усе це зовсім недовго впроваджувати і доволі швидко засвоюється працівниками. Не кожна компанія має штат IT-фахівців для інтеграції всіх цих інструментів. Проте завжди можна звернутися до спеціалістів, які усе налаштують і допоможуть пришвидшити запуск нового для вас продукту.

«Підтримка де завгодно та коли завгодно 24/7/365 – це одне з найважливіших завдань IT Operations. У зв’язку з worldwide-статусом компанії, ми повинні мати можливість допомогти колегам у будь-який час доби з будь-якого пристрою (ноутбук/телефон/планшет). Завдяки надійній роботі сервісу TeamViewer та його простоті використання для кінцевих користувачів, ми з мінімальними труднощами забезпечуємо віддалену роботу нашим співробітникам», – говорить Віктор Коробков, керівник відділу експлуатації ІТ-інфраструктури технічного департаменту компанії Global Message Services (GMS).

Як бачимо для швидкої цифрової трансформації може бути досить впровадження однієї платформи, що включає необхідні інструменти. 

«Хмарне» корпоративне рішення TeamViewer для віддаленого підключення дозволяє швидко та легко розгортати масштабну інфраструктуру управління IT-системою. Це сервіс для безпечного робочого місця з можливістю мережевого керування. Вбудований журнал звітів фіксує всі дії віддаленого сеансу та дії консолі управління: хто, що, коли і як довго виконував кожне вхідне і вихідне з’єднання. Критичні в цілях безпеки, ці журнали аудиту можуть переглядати тільки призначені ІТ-адміністратори з відповідними дозволами користувача», – детальніше розповідає Галина Железцова, Business Development Manager TeamViewer в Україні.

Стратегічно мислити і швидше реагувати

Багато керівників ще до пандемії відзначили, що тенденція аутсорсингу вже набирала обертів, збільшилася кількість дистанційних працівників. Локдауни змусили роботодавців робити кроки, які вже назвали «найбільшим світовим експериментом з віддаленої роботи». Бізнес в екстреному порядку був змушений оцінити свою технічну базу, існуючі робочі процеси та зрілість корпоративної культури. 

«Рішення про використання TeamViewer було прийнято практично одноголосно, так як у всієї команди є досвід роботи з різними сервісами віддаленого доступу. Внутрішні завдання – доступ до серверів – вирішуються через Safeguard PAM, в рамках дуже високих вимог до безпеки. А віддалений саппорт колег ми забезпечуємо виключно через TeamViewer», – розповідає Віктор Коробков, керівник відділу експлуатації ІТ-інфраструктури технічного департаменту компанії Global Message Services (GMS).

Ті ресурси, які організації вкладають у цифровізацію бізнесу, віддалену роботу, комфорт та розвиток своїх співробітників сьогодні формують, а завтра дозволять розвивати гнучку і динамічну модель управління. Світ стрімко змінюється. І якщо темпи впровадження інновацій передбачити можна, то їх напрямок – ні. Саме тому так важливо швидко адаптуватися або ще краще діяти на випередження.

Матеріал підготувала компанія SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск