Rocket доставили побажання українців у стратосферу

24 серпня, в День Незалежності України, Rocket разом з Visa запустили мінірюкзак у стратосферу. У ньому знаходилися привітання і побажання Україні, які напередодні Rocket зібрали у своїх клієнтів. Відео польоту компанія опублікувала на своєму каналі в YouTube. До слова, це перше в Україні 360-відео на висоті 30 км над Землею. 

Політ мав не тільки розважальну, а й наукову мету. На борту аеростату знаходились прилади українських вчених, які досліджували космічне випромінювання та атмосферу. Також проводилися випробування уніфікованого польотного контролера та відпрацьовувалися наземні компоненти аеростатного комплексу.

«Нам неймовірно приємно, що українці довірили нам свої побажаня. Нас вразило, що більшість з них стосувалися миру Україні й всьому світу. Тому те, що запуск відбувся в День незалежності країни теж має певний символізм. Віримо, що і особисті побажання, і про процвітання України — здійсняться. А ми зі свого боку будемо сприяти цьому й представляти український бренд на міжнародному ринку. Наша наступна зупинка — космос», — коментує Communication lead компанії Rocket Олена Вайнтрауб

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск