Надійний, наче Blunt: як парасоля стала частиною корпоративної культури

Якщо в 2020 році криза викошувала бізнес різного калiбру, то через рік вцілілі компанії можуть із задоволенням відзначити, що найстрашніше позаду. Життя триває, угоди укладаються із завидною регулярністю, зате представницькі витрати істотно знизилися.

За минулий рік люди всього світу провели переоцінку цінностей і майже повсюдно відмовилися від зайвих витрат. Для корпорацій це означає одне — ділові презенти стали корисними та стильнiшими.

Корпоративний подарунок з Blunt

Подарувати парасольку Blunt (найнадійнішу в світі) стало новим трендом. Символічно, але сама компанія Blunt з честю витримала шквальний вітер кризи з таким же успіхом, як і її парасолі витримують вітер 115 км/год. Нічого не вивернулося навиворіт і не зламалося — от усім би так везло!

Але це не просте везіння, а мудра стратегія упору на якість. Отже, Blunt став символом стійкості, надійності і перспективності в діловому світі. Та й брендування припало оновленому бізнесу до душі.

Подарувати бездоганну парасолю з логотипом своєї фірми — це чи не повага до клієнта або партнера? Вибираючи подарунок, завжди хвилюєшся про його якість, довговічность та користь. Обираючи «Блант», замислюєшся лише про модель і колір, усі інші тактико-технічні характеристики парасолi на висоті. Новий Blunt неодмінно йде у фірмовій упаковці — тубусi з екокартону. Плюс логотип вашої компанії на куполi.

Непохитний, наче BLUNT

Натяг купола продумано інженерами Blunt Umbrella до дрібниць: розкрита парасоля змушує поліестерове полотно натягнутися абсолютно рівномірно у всіх напрямках — такий хід гарантує суперзахист навіть при шквальному вітрi.

Завдяки неметалiчним частинам, парасолька «Блант» — легка. Спиці створені з стекловолокна, а вісь — з анодованого алюмінію, що забезпечує дивовижну міцність і стійкість навіть у шторм. До парасолi-тростини додається чохол зі зручною петлею на плече, а складні Blunt легко поміщаються в рюкзак або сумку.

Традиційно кожен BLUNT проходить індивідуальний тест-драйв в аеродинамічній трубі: навіть при шквальному вітрi в 115 км/год купол парасольки не вивертається. Підносячи настільки надійну річ в подарунок, завжди доречно побажати діловому партнерові бути таким же непохитним і бездоганним, як Blunt.

Адреса магазину: Київ, вул. Олени Теліги 3.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск