Заощадити = заробити. Uklon запустив «Стартапку» — реферальну програму з кастомними промокодами

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon представив «Стартапку» — першу реферальну програму, що стане платформою для заробітку на кастомізованих промокодах в самому додатку.

В чому суть?

  1. Тепер райдери Uklon можуть придумувати і генерувати власний invite-промокод, який назавжди буде закріплений за їх акаунтом. Наприклад, CRAZYbaby373, batya1991, theverybestmax і тд.
  2. Нові користувачі, які реєструються за таким кастомним промокодом, отримують знижку – 50 гривень на першу поїздку.
  3. Така ж знижка, прилітає на рахунок власника унікального промокоду. Чим більше його invite-промокод використовується, тим більше знижок накопичується.

«Надихнувшись порадами сучасних інфобізнесменів, ми в Uklon пропонуємо переосмислити тему економії на поїздках і подивитися на свій промокод, як на власний стартап. Спираючись на поради відомих в мережі мільйонерів з розряду «заощадити = заробити» приходимо до простої істини: чим більше людей використовують унікальний промокод, тим більше знижок на майбутні поїздки ми отримуємо = тим більше ми заробляємо!», — каже Вадим Іщенко, CMO компанії Uklon.

«Стартапка» — це можливість створити свій продукт всередині Uklon. Кастомні промокодом стають частиною особистого бренду і чим крутіше людина про нього розповідає і просуває, тим успішніша його справа.

В іронічній промоційній кампанії «Стартапки» Uklon розповідає своїм клієнтам про ключ до успіху, який є у них в телефоні, і закликає не втрачати можливість заробляти, користуючись новою реферальною програмою.

Для того, щоб стати учасником «Стартапки», потрібно заповнити свій профіль і зробити 5 поїздок. Поки програма доступна лише в Києві, але скоро буде розширюватися й на інші міста.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск