Сервіс доставки Rocket розпочав роботу в Хмельницькому

Український сервіс доставки Rocket починає працювати в Хмельницькому. Відсьогодні в місті можна скористатися послугами кур’єрів з помаранчевими рюкзаками, які оперативно доставлять з кафе та ресторанів улюблені страви. 

Протягом першого місяця роботи послуги Rocket будуть повністю безкоштовними. Оплачується лише вартість страв, яка повністю відповідає цінам в меню закладу. При цьому сервіс не накладає обмежень по вартості замовлення — не важливо, в замовленні один хот-дог або десяток піц для великої компанії. 

Щоб скористатися доставкою Rocket достатньо мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Протестувати послугу доставки можна зі знижкою 70 гривень. Для цього в додатку потрібно активувати промокод — khml70. Він діє на перше замовлення від 250 гривень при оплаті картою.

У перший місяць послуги доставки здійснюватимуться в тестовому режимі, а список закладів-партнерів зростатиме. Так, вже найближчими днями в Rocket можна буде замовляти з McDonald’s. Крім того, незабаром в місті буде доступна послуга кур’єрської доставки продуктів з магазинів.

Про компанію

Rocket — український сервіс доставки, заснований у 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення у 29 українських містах, а також на Кіпрі, в Нідерландах, Греції та Франції. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск