MOYO запускають авіадоставку товарів день у день

1188

З початку вересня жителі чотирьох найбільших міст України вперше зможуть скористатися послугою авіадоставки побутової техніки та електроніки безпосередньо з магазину і отримати замовлення в рекордні терміни. Нову послугу на ринку українського рітейлу запустила компанія MOYO спільно зі своїм новим партнером, який повністю відповідає за логістику в небі. Це нова поштова компанія, яка найближчим часом офіційно оголосить про свій вихід на ринок.

В режимі бета-тестування авіадоставка вже працює для замовлень в Харків, Дніпро, Львів і Запоріжжя. Сплативши покупку на сайті MOYO, клієнт може отримати товар в той же день і навіть серед ночі, якщо в цьому є необхідність. Так, замовлення, оформлені до 4:30 ранку потраплять до клієнта вже о 14:30 цього ж дня, а замовлення, оформлені до 09:30, будуть в точці видачі вже о 19:30.

Отримати замовлення можна трьома різними способами: в магазинах MOYO, на партнерських АЗС ANP, «АВІАС плюс» і «УКРНАФТА» або адресною доставкою до дверей. Єдина умова: вага покупки не повинна перевищувати 30 кг. За даними з сайту MOYO, вартість екстрадоставки стартує від 200 грн і залежить від ваги товару.

Одним з перших нову послугу авіадоставки в MOYO випробував Дмитро Лебедєв з Харкова. 12 вересня о 17:39 він замовив маршрутизатор, і вже о 12:37 13 вересня отримав його з доставкою додому.

«Я шукав товар у різних інтернет-магазинах, але коли побачив у MOYO можливість такої швидкої доставки, відразу ж зробив замовлення. Я підключив вдома новий пакет високошвидкісного інтернету, і мені терміново знадобився новий, більш потужний маршрутизатор. Його доставили наступного ж дня, навіть раніше, ніж обіцяли», — розповідає Дмитро.

«Отримати товар в день замовлення — раніше таке не завжди було можливо навіть у межах одного міста. Ми стали першими ластівками авіадоставки в Україні і вже тішимо клієнтів новим рівнем сервісу. Головне бізнес-завдання MOYO — через інновації постійно покращувати клієнтський досвід, і особливо приємно, коли наші проєкти задають нові стандарти у вітчизняному рітейлі. У найближчих планах нашої компанії розширити географію доставки та підключити Одесу, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Ужгород та Чернівці», — коментує генеральний директор мережі MOYO, Валентин Івакін.

Про компанію

MOYO — національний омніканальний рітейлер техніки і електроніки в Україні, працює з 2009 року. На сьогодні мережа MOYO об’єднує 45 модернізованих магазинів в 20 містах України. В асортименті рітейлера більше 40 тисяч сертифікованих товарів від більш ніж 500 світових виробників.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск