Від авіації до медицини: як 3D-друк змінує світ

Розвиток та можливості 3D-друку

Двигуни для літаків, ракетні деталі, людські органи та прості промислові товари — це лише початок розвитку 3D-технологій. Компанія Materialise, визнаний світовий лідер у сфері 3D друку, у колаборації з Adidas займалася розробкою кросівок Futurecraft. Вони мають унікальну підошву, що повторює контури ноги спортсмена та забезпечує ідеальну амортизацію. Водночас це можуть бути проекти, які напряму рятують життя. Наприклад, друк 3D-моделей органів з вадами, які стають дорожньою картою для лікарів при дослідженнях та проведенні операцій.

Як Materialise змінює світ

На початку шляху розвитку 3D-технологій стоїть Вілфред Ванкраєн, який у 1990 році заснував компанію Materialise. Зараз вона володіє найбільшим в світі парком 3D-принтерів. Це інноваційний лідер в індустрії, на якого рівняються всі інші гравці ринку. Серед клієнтів компанії є Airbus, Tesla та NASA.

Україна — центр інновацій 3D-принтингу

Materialise є однією з найбільших у світі компаній 3D-друку та має 28 офісів по всьому світу. Найбільший знаходиться у Бельгії, а другий за чисельністю співробітників — в Україні. Саме тут розміщено software-офіс, мозок компанії. Найкращі інженери та розробники забезпечують безперебійне функціонування багаторівневої екосистеми Materialise і офісів компанії по всьому світу, а також працюють над проектами, що роблять наш світ кращим. 

Стань частиною компанії Materialise Україна

З 4 до 8 жовтня 2021 року Materialise проведе Hiring Week для пошуку Middle та Senior спеціалістів у напрямках .NET та С++, DevOps, FA. Materialise Hiring Week — це унікальна можливість зазирнути за лаштунки міжнародної продуктової IT-компанії та стати її частиною.

Вакансії відкриті за напрямками: .NET та С++, DevOps, FA. В рамках Hiring Week ви зможете швидко отримати запрошення на співбесіду та швидкий офер із sign-in bonus. Дізнавайся більше подробиць за посиланням.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск