Конкурс відкритих інновацій MHP Innovation lab: Декарбонізація запрошує до участі

MHP Innovation lab: Декарбонізація — це конкурс, в рамках якого МХП шукає кращі рішення з відновлення родючості ґрунтів та декарбонізації виробничих процесів. Прийом заявок буде проходити до 15 жовтня, а переможців оберуть 27 жовтня. 

Серед завдань у напрямку відновлення ґрунтів, які постають перед учасниками, будуть: створити рішення та технології удобрення й обробки для відновлення родючості українських ґрунтів; знайти рішення з удосконалення форми органічних добрив після біогазового виробництва, рішення для гранулювання, високоефективної сушки (зменшення вологості), зменшення норм внесення; запропонувати технології мінімального обробітку землі, використання інформаційних та телекомунікаційних технологій для скорочення викидів парникових газів.

Що стосується напрямку декарбонізації виробничих процесів, учасникам потрібно буде запропонувати проєкти для вирішення наступних завдань: знайти рішення для підвищення енерго- та ресурсоефективності процесів заморозки, зберігання та логістики готової продукції, і, відповідно, зменшення вуглецевого сліду від неї; запропонувати нові рішення із застосування «зеленого» СО2 в агронапрямку; знайти рішення, пов’язані із розробкою інноваційних та ресурсозберігаючих технологій виробництва тари з перероблених матеріалів.

Автори ідей отримають експертну оцінку, а також фахову консультацію для покращення проєкту. Переможці конкурсу отримають можливість доступу до виробничих ресурсів МХП в якості пілотного майданчика для тестового запуску. Варто зазначити, що найкращі інноваційні рішення можуть бути втілені у партнерстві з МХП у комерційний проєкт.

Партнерами конкурсу стали: Український фонд стартапів (USF) — створений для розвитку та стимулювання інновацій в Україні, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) — незалежна платформа експортно-орієнтованого українського бізнесу та Біоенергетична асоціація України (UABIO) — неприбуткова громадська спілка, яка об’єднує бізнес та експертів для розвитку біоенергетики в Україні.

Стратегічною метою МХП є вуглецева нейтральність компанії до 2030 року. Досягнення цієї мети неможливе без впровадження інновацій. Зменшення вуглецевого сліду та охорона довкілля — першочергові завдання для відповідальних підприємств.

Оставить комментарий

Комментарии | 0

Поиск